Нові перемоги с/к "Санчін"

Розпочався новий навчальний рік у школах, а разом з ним – новий змагальний сезон для спортсменів с/к «Санчін». Хоч тренування влітку цього року відмінили, та перемоги виборювали завзято.

16 вересня в столиці пройшов Міжнародний турнір з Кіокушин карате за підтримки голови Соломенського району м. Києва. Майже вся команда з Бучі, Ірпеня, Гостомеля прийняла участь у змаганнях, щоб підтримати відповідального за проведення змагань інструктора с/к «Санчін» Галину Андрійчук.

Важкими видалися поєдинки. Гарно підготувалися всі учасники. Кожен, думаю, відкрив у боях нового гідного супротивника і визначив план подальшої підготовки. Знову всіх технікою і силою ведення поєдинків вразили спортсмени з Миколаєва та жіноча частина команди з Білорусії.

Один із наших бійців, Владислав Кришин (м. Буча), в фінальному поєдинку отримав травму. Ми всі переживали за здоров’я товариша і з нетерпінням чекаємо на його повернення до тренувань. Саме з таких маленьких перемог виростають великі звершення. Цього дня наша команда виборола 55 призових місць.

А 29 вересня - нові перемоги. У місті Очакові на ІІІ-у етапі Кубку України з Кіокушинкан карате в складі команди від Київської обл. с/к «Санчін» виборов 2-е командне місце. Сподіваємося в травні в Очакові вибороти перехідний «Кубок Майського».

Ще через тиждень, 6-го жовтня додому з м. Новоград-Волинський привезли нову перемогу – 3-є командне місце на Відкритому Кубку Житомирської обл. До Новоград – Волинського ми їздимо щороку. По-перше, близько і тому недорого. По-друге, завжди зустрічаємо багато гарних супротивників, в яких можна повчитися. По-третє, всіх дітей, а для малечі-початківця це дуже важливий момент, відзначають подарунками.

Попереду ще багато змагань. Сподіваємося і надалі перемогами прославляти свої рідні міста – Ірпінь, Бучу, Гостомель.

дитяча збірна СК `Санчін`

інструктори, Київської область

кращий боєць змагань: Діма Стрілець

Максим Тушинський, 1м, Буча

наші судді

Паша Горбик, м. Київ

перед нагородженням

перемоги молодших, Кубок Житомирської обл.

переможці міжнародних змагань 16.09.2012

старші учні, Кубок Житомирської обл.

учасники чемпіонату Європи
-
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.