Свято краси

У такому стані перебували всі члени журі, підводячи підсумки конкурсу на кращий двір багатоповерхової будівлі, що відбувся у Склозаводському мікрорайоні з нагоди святкування Дня міста.

Метою конкурсу було покращення благоустрою та озеленення мікрорайону, поліпшення санітарного стану прибудинкової території.
Критерії конкурсних оцінок – наявність та доглянутість зелених насаджень (дерева, кущі, квітники, озеленення балконів); декоративні елементи з благоустрою (огорожі клумб, доріжки, естетичні елементи малих архітектурних споруд та їх дизайн); виконання робіт з благоустрою силами мешканців (фарбування дитячих майданчиків, під’їздів тощо).


Багатоповерхівок в районі - 11. І мешканці майже всіх відгукнулись на запропонований відділом культури і спорту конкурс. Білились дерева, фарбувались огорожі, двері в під’їздах, ремонтувались дитячі майданчики, підрізались кущі. Запанував дух здорового змагання. І ожили квітники, засяявши новими барвами під ніжними руками, закоханих у квіти ще з юності Ганни Козловської, Тамари Козел, Євгенії Тюшко. Сонячно стало від різнобарв’я клумб біля новобудов, висаджених руками Юлії Мазуренко, Тетяни Дорожкіної, Людмили Панасенко, Зої Таран.

А мешканці будинку по вул. Кірова, 17 подружжя Валентина і Віталій Шевченко, Володимир Дереза, Людмила Савенко - відбудували на своєму подвір'ї красиву і зручну альтанку-мухомор і зразу ж "поселили" в неї групу лісових звірів. Тином з глечиками і пташками, які тільки не співають, огородили одну сторону подвір’я, а що вони придумають з другої сторони покажуть нам в наступному році. Адже завзяття, енергії у цих добрих, талановитих, працьовитих людей ще вистачить. І з’являться нові озерця з лебединими сім’ями на бережку, нові лісові галявини з ялинками і грибочками під ними, і привітно змахнуть крильцями метелики на стовпах, зустрічаючи і проводжаючи гостей. Красиво!

Захоплення і гордість відчуваєш, спілкуючись з людьми, які не шкодують часу, здоров’я, нарешті, коштів, тільки щоб у дворі було так, як дома. Спасибі вам, добрі господарі. Наснаги вам у ваших добрих справах і здоров’я! Вірю, що з часом до вас приєднається все більше сусідів, і наш мікрорайон стане чудовим місцем для відпочинку. А на першу оглядову екскурсію двору по вул. Кірова, 17 хотілося б запросити жителів мікрорайону вже сьогодні.
Отже, завдання-мінімум першого конкурсу на кращий двір багатоповерхової будівлі в мікрорайоні організаторами виконано. І хоча зразкового двору комісія не виявила, людей, що прикладають найбільші зусилля з благоустрою, озеленення, естетичного оформлення прибудинкової території ми вже знаємо і віримо, що наступного року їх стане значно більше.


Від імені журі крнкурсу - директор
Будинку культури В. Ларіонова
газета: "Бучанські новини" №38 від 28 вересня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.