Бути патріотом держави

Приємно, що останнім часом українці, бучанці стали по-іншому ставитися до державних свят. Для багатьох, це не черговий захід, а дійсно день, наповнений певним значенням. Ми стали більш свідомими, відповідальними.

Яскравий приклад такого перевтілення показав колектив бучанського Управління праці та соціального захисту населення. Під час урочистостей з нагоди Дня Державного прапора, вони донесли землякам, що значить свято в Україні.

Усі працівники, на чолі з начальником Ганною Назаренко, одягли красиві українські вишиванки. Утворивши колонну, посадовці пройшлися так однією з центральних вулиць міста. Попереду майорів синьо-жовтий стяг, як символ країни, національної єдності, честі та гідності. Колись під його знаменами йшли до проголошення самостійної Української держави. Нині – щоб вкотре підтвердити: ми є громадянами України!

Крім того, працівники Управління підготували інформаційний стенд, в якому йшлося про шляхи становлення держави, історію національної символіки. З даною інформацією жителі можуть ознайомитися у фойє соціальної установи.


До речі, 23 серпня український прапор замайорів на багатьох підприємствах, установах, громадських закладах міста. Тож, патріотам держави – бути!
газета: "Бучанські новини" №33-34 від 31 серпня 2012 року
День прапора
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
honeybunch

OFFline

  • honeybunch (13)
  • Користувачі
  • 1 вересня 2012 11:33
Які молодці! Браво! Ось так би усі установи робили, там дивишся і діти наші виростуть не байдужими до своєї країни...

0