» » » Дошкільна освіта: садочку «Капітошка» 3 роки

Дошкільна освіта: садочку «Капітошка» 3 роки

Активно готуються до нового навчального року не лише шкільні, а й дошкільні заклади міста. Завершують останні ремонтні роботи, оновлюють та допрацьовують навчально-виховний процес – і вже через день-два гостино відкриють двері для маленьких бучанців.

Сучасний і комфортний дитячий садок «Капітошка», мова про який піде далі, успішно функціонує, виховуючи і зростаючи милих, добрих, розумних, веселих, чудових й, одним словом, неповторних дітей. Це один із наймолодших закладів у місті, але чи не один із найпопулярніших. Тут щороку відзначають не лише День знань, а й свою чергову маленьку річницю.

Нагадаємо, що Бучанський дошкільний навчальний заклад №5 «Капітошка», який розташований по бульвару Б.Хмельницького, 8, розпочав своє життя саме 1 вересня 2009 року. У офіційному відкритті нового закладу для малюків брав участь екс-Президент України Віктор Ющенко. Тож нині закладу виповнюється три рочки. Безперестану з його приміщення лунають радісні дитячі голоси, веселі співи й сміх малечі.
Державний заклад «Капітошка» (Капітошка – це весела краплинка літнього дощу, яка несе в собі різнобарв’я веселки, енергію сонця і цілющу силу води) забезпечений гарною матеріально-технічною та навчально-методичною базою.


Понад двісті дітлахів дошкільного віку відвідують у садочку 8 вікових груп: 1 ясельна (для дітей віком до 3-х років) та 7 дошкільних (для дітей віком від 3 до 6 (7) років). Для дітей з особливостями мовленнєвого розвитку працюють логопедичні групи. Є можливість записати своє чадо і на додаткові освітні послуги.
Займається вихованням та розвитком маленьких громадян молодий, творчий, небайдужий та ініціативний колектив. Це 22 професійні педагоги. Окрім вихователів та нянь, у закладі працюють музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, практичний психолог, вчитель-логопед, методист, медична сестра. Для кожного з них – дитина та її інтереси завжди в центрі уваги.
Насамперед, робота педагогічного колективу спрямована на те, щоб дитина почувала себе комфортно.

Для цього створені оптимальні умови, зорієнтовані на особистісний гармонійний розвиток дошкільнят. Вдало укомплектовані дитячі майданчики, величезна кількість квітників, клумб – все створено для дітей, для їх розвитку, виховання, навчання. Граючись на майданчиках, діти відчувають красу рідної природи, мають можливість спілкуватися з нею, працювати, бути потрібними, отримувати нові знання. Є, звичайно, і музична, і спортивна зали, методичний, медичний, логопедичний кабінети, кабінет психолога та гурткової роботи.
До того ж, кожна групова кімната оформлена з особливим смаком, з урахуванням вікових особливостей дітей, має свою назву, кольорову гаму, оформлення відповідно до назви, інтер’єр.

Побувавши в ДНЗ «Капітошка», який є ровесником його вихованців, вже, здається, що немає кращого закладу для дитини. Тут затишно, дійсно комфортно й цікаво. Малюки завжди під пильним наглядом дорослих, всебічно розвиваються, знаходять нових друзів й пізнають нові закони буття.
З Днем народження, любий «Капітошка»: зростай і розвивайся разом із малечею ще багато літ!
газета: "Бучанські новини" №33-34 від 31 серпня 2012 року
Капитошка дитячий садочок
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.