» » » Про реформування медичної галузі у Бучі

Про реформування медичної галузі у Бучі

Про необхідність реформування медичної галузі розмови ведуться давно. Існує багато думок як позитивних, так і негативних. Відомо лише одне: охороні здоров'я потрібно змінюватись. Але як зробити реформи так, щоб не постраждали медпрацівники, щоб реформування пішло на покращення якості медичного обслуговування населення. Над цим і працюють зараз всі державні структури: Президент, Уряд, Верховна рада і інші. Президент поставив завдання на суттєве покращення медичного обслуговування населення нашої країни, але щоб при цьому дійсно відчули це пересічні українці, щоб медичне обслуговування стало доступнішим, якіснішим. Це стосується обслуговування як дорослого населення (а це пенсіонери, ветерани, інваліди, працюючі і безробітні), так і дитячого населення. Щодо дитячого населення то ми вже зараз бачимо що відкрито багато перинатальних центрів по Україні, відкриваються оснащені за останніми вимогами дитячі відділення для онкохворих, гематологічних хворих і інше.
Доросле населення, в так званих пілотних областях України де розпочато реформу вже сьогодні має змогу отримати медичну допомогу в первинних центрах медико-санітарної допомоги, в амбулаторіях сімейної медицини.

Медицина має працювати на сімейних засадах. Лікар сімейної медицини має бути господарем на своїй дільниці і чітко знати про своїх пацієнтів, їхні проблеми, про здоров'я всіх членів сімей, які знаходяться на дільниці.
Люди ж у свою чергу повинні навчитися, що з початку все-таки треба йти до свого сімейного лікаря.

Наша медицина в результаті реформи буде ставати ближче до народу, доступнішою, більше уваги буде приділятись людям, внаслідок того що сімейний лікар буде обслуговувати невелику кількість людей (1200 чол.). А це дасть змогу більше уваги приділяти кожному пацієнту.
При реформуванні враховуються не тільки проблеми пацієнтів, а й медиків. Ні одна посада медичних працівників закрита чи скорочена не буде. А навпаки, коли будуть відкриватися амбулаторії сімейної медицини будуть необхідні додаткові руки, спеціалісти. Нашим медикам нічого хвилюватися. Бажаючі працювати, знавці своєї справи, завжди будуть в пошані і задіяні.

Що стосується м. Буча то є перспектива розширення мережі медичних закладів. Найближчим часом буде відкрито новий денний стаціонар, діагностичне відділення, рентген-кабінет. На часі створення в м. Буча фтизіатричної служби, буде відкрито амбулаторію сімейної медицини в віддаленому районі.

Щодо стаціонарного лікування то для Бучі теж є перспектива. Обговорюється питання створення південно-західного госпітального округу на базі Київської обласної неврологічної лікарні №2, де населення Бучі буде лікуватися стаціонарно. В цьому закладі розшириться можливість надання лікарських консультацій, комплексного лікування хворих, більш ефективно буде використовуватись нове дороговартісне діагностичне та лікувальне обладнання.

Всі ми є свідками того, яку велику увагу приділяє влада, як області в особі голови Київської ОДА Присяжнюка А.Й., так і міста Буча а особі міського голови Федорука А.П. для покращення медичного обслуговування населення нашого міста. Збільшується фінансування медичних закладів міста, створюються умови для розвитку матеріально-технічної бази, постійне піклування про покращення умов праці медичних працівників. А тому вже зараз нам на роботу в поліклініку потрібні лікарі (фтизіатр, онколог), медичні сестри. Місто Буча росте і розвивається.
Я вірю в хороше майбутнє України і українців, а також нашої медицини. Реформа виведе її на якісно новий рівень, рівень світових стандартів.

З повагою,
Л.Я. Бучинський, головний лікар Бучанської міської поліклініки
газета: газета "Бучанські новини"
медицина Лікарня
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ilin56

OFFline

  • ilin56 (3)
  • Користувачі
  • 2 вересня 2012 18:49
Коли буде відкрито амбулаторію на Склозаводській? Вже декілька років розмови, розмови... І звнову ж: "буде відкрито амбулаторію сімейної медицини в віддаленому районі".
Скажить, що по вулиці Склозаводська, 7, у цьому році, запрацює денний стаціонар і амбулаторія. Або через 10 років. Попередні розрахунки були у 2009 році. Чи планується вже в іншому віддаленому районі?

0