Благоустрій: Студентська толока

До Дня Бучі залишилося декілька тижнів. Проте, жителі міста звикли заздалегіть готуватися до власного Дня народження. Будуються нові об’єкти, впорядковуються, вулиці і сквери. Але цього разу нам на допомогу прийшли студенти – гості з інших країн. У Бучі відбулося багатонаціональне прибирання.

Справа в тому, що на базі навчального закладу Українського гуманітарного інституту (м. Буча) проходив міжнародний конгрес християнської молоді. Приїхали студенти з різних країн, зокрема колишнього СНД. Загалом у зустрічі взяли участь близько двох тисяч учасників. Усі вони протягом тижня проживали в нашому місті, відпочивали, відвідували семінари, наради, концерти.

Щоб віддячити місту за гостинність, допомогти бучанцям в якійсь хорошій справі, студенти присвятили день для потреб громади. Поспілкувавшись з бучанською міською владою вирішили провести суботник. Молодь із задоволенням пристала на цю пропозицію. Долучитися до прибирання виявили бажання 300 юнаків та дівчат. Вони наводили лад біля пам’ятника Тарасу Шевченку (працювали з мозаїкою), садиби відомого інженера-конструктора Євгена Патона, біля Меморіалу загиблим воїнам, а також у Центральному міському парку. Декілька годин роботи – й результат помітний: місцевість стала більш чистою та охайною.
Також подібна акція пройходила у Бородянці, Ірпені та Києві.
Коментар

Максим Крупський,
капелан Українського Гуманітарного інституту»:
- «У навчальному закладі діє ціла структура, яка займається соціальними акціями. Хоча б раз у місяць намагаємося проводити якісь заходи. Щоправда, зазвичай працюємо в інтернатах, дитячих будинках Київської області. У цьому році, завдяки допомозі наших гостей, маємо більше можливостей і ресурсів. Тож, намагаємося не стояти осторонь потреб людей. Адже благодійництво є одним із пріоритетів нашої діяльності.
Людмила Гладська 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.