Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Ірпінський вісник » Валерій Андрійцев - срібний призер Олімпіади!

Валерій Андрійцев - срібний призер Олімпіади!

Петро Мельник з гордістю констатує, що один із найкращих студентів Податкового університету здобув перемогу на Олімпійських іграх.

За 17 днів ХХХ Літніх олімпійських ігор у Лондоні було розіграно 302 комплекти нагород. За результатами змагань Україна здобула 20 медалей: 6 — золотих, 5 — срібних, 9 — бронзових. У медальному заліку наша країна посіла 14 місце.

Валерій Андрійцев, студент юридичного факультету Національного університету ДПС України, який очолює Петро Мельник, здобув срібло у двобої з американцем Я. Варнером, продемонструвавши силу волі, майстерність, характер у вільній боротьбі (вагова категорія до 96 кг).

Нині Валерій — майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіон Європи, чемпіон світу серед молоді, володар Куб -ка України 2011 року, чемпіон XVIII Київського міжнародного турніру з боротьби, віце-чемпі-он Європи.

«Люди виграють чемпіонати світу, Європи, але далеко не всім вдається піднятися на п'єдестал Олімпійських ігор. Я радий цьому успіху, хоча був націлений на золоту медаль.

Серед конкурентів були чемпіони світу різних років, але сильні суперники діяли на мене як додатковий стимул краще боротися, як допінг», - зазначає Валерій Андрійцев у численних інтерв'ю. Він висловив щирі слова подяки своїм тренерам Григорію Даньку та Ігорю Малинському.
Срібну нагороду, завойовану на Олімпіаді, прокоментував народний депутат України Петро Мельник: «Я щасливий від того, що один із кращих студентів Національного університету державної податкової служби України Валерій Андрійцев знову здобув перемогу. Нині в університеті реконструюється стадіон, зводиться спорткомплекс, спортсмени забезпечуються спортивною формою та умовами для тренувань, навчання і лікування.

Підтримка талановитої і спортивно орієнтованої молоді, будівництво і реконструкція лікувальних об'єктів, забезпечення їх сучасним медичним обладнанням, сприяння у навчанні та заняттях спортом дають таки позитивні результати».