» » » » Національний Кубок України: Грали добре, але не достатньо, щоб перемогти

Національний Кубок України: Грали добре, але не достатньо, щоб перемогти

Всього один матч зіграв ФК "Буча" у Національному Кубку України. Після важкого протистояння із друголіговим ПФК "УкрАгроКом" бучани на останній хвилині поступилися команді із Кіровоградщини із рахунком 1:2. Але, як на мене, вболівальники залишилися задоволені поєдинком, а гравці "Бучі" отримали непоганий досвід.

Цього спекотного дня близко півтисячі вболівальників прийшли подивитися історичний матч. Адже бучанська футбольна команда вперше виборола право на участь у Національному Кубку України. І не просто виборола, а стала володарем Кубка України серед аматорських колективів, а це дорогого варте.

Хвилювалися всі, керівництво клубу, на яке ліг тягар організаційних робіт, тренерський склад, гадаючи, чи все можливе було зроблене у процесі тренувань, і самі футболісти, хоч у багатьох за плечима чималий досвід виступів на всеукраїнській арені. А як же тут не хвилюватися, атже грати доведеться із добре вишколеною командою, завданням якої є вихід до Першої професійної ліги.

Але хвилюйся не хвилюйся, а арбітр дав свисток і понеслось. Із перших же хвилин стало зрозуміло, що гра буде не простою для обох команд, адже неозброєним оком читався практично однаковий клас команд, але у гостей була значна перевага - фізична підготовка. Адже головківці у міжсезоння провели два тренувальні збори і вже встигли зіграти два тури чемпіонату. Тож кіровоградці знаходяться якраз на підйомі, тоді коли декілька гравців "Бучі" ще не набрали потрібних кондицій.

Все вищесказане аж ніяк не завадило бучанцям гідно протистояти гостям, а Єфіменко та Богданов граючи на вістрі атаки постійно тримали захист суперника у напрузі. Одного разу захисник кіровоградців пішов навіть на "фол останньої надії", щоб не дати Вячеславу вийти один на один із голкіпером. На жаль рефері матчу оцінив цей фол по своєму і захисник отримав лише гірчичник, а бучанці право на пробиття штрафного. Але сперечатися із арбітром на полі то марна трата часу, тож гра продовжилась.

Хочу відмітити середню лінію обох команд, гравці які задавали тон атакам діяли напрочуд чітко та винахідливо, у нас "розводящими" були Закарлюка та Мазуренко, саме після їх передач створювалися небезпечні моменти біля воріт суперника. Непогано проявили себе і ліві "хави". Спочатку Кармаліта тероризував правий фланг суперника, а у другому таймі його замінив Кікош, який продовжив терор розпочатий Євгеном. Кікош навіть заробив пенальті, реалізував який Закарлюка, зрівнявши рахунок матчу.

А відкрив лік голам джокер кіровоградців Грищенко, який вийшов на заміну у другому таймі. Потужним, дальнім ударом на 51-й хвилині він відправив круглого у сітку воріт.

Після того, як Сергій Закарлюка з пенальті відновив паритет, всі були впевнені, що справа перетіче у додатковий час, або навіть дійде і до серії одинадцятиметрових , але не сталося. Винний у цьому все той же джокер гостей. Отримавши точну передачу в розріз Грищенко знаходячись на чудовій ударній позиції не залишив Дмитру Бесп'ятчуку жодних шансів врятувати ворота від неминучого. Сталося це на останніх секундах додаткової четвертої хвилини.

Гол забитий Грищенком поховав надії ФК "Буча" пройти далі. Але то не біда. Адже попереду у команди ще багато поєдинків різного рівня, де потрібні будуть сили і вміння для досягнення мети. Тож не будемо сумувати, адже це футбол, як сказав один із моїх знайомих. А значить є і переможці і переможені.

Можна навіть зарахувати цю поразку у актив, адже виступ на професійному рівні для команди аматорів це свого роду перемога.

Наступний матч наша команда проведе на виїзді в Терезино, що під Білою Церквою. 1 серпня ФК "Буча" зустрінеться із ФК "Колос" (Ковалівка) в рамках Кубку Київської області.