Долучаємо дітей до книги!

3 липня 2012 року гостинно відкрила свої двері для маленьких читачів Бучанська міська бібліотека для дітей, що знаходиться у Бучі по вул.Енергетиків, 14-Б.

З нагоди відкриття для дітей м.Бучі було організовано цікаву програму. Усі бажаючі мали можливість взяти участь у різноманітних заходах, організованих персоналом бібліотеки.

Зокрема, співробітник дитячого центру розвитку дитини «Ляля» (що в м.Ірпінь) Аліна Білецька провела майстер-клас з виготовлення вітальних листівок з використанням техніки квіллінг («квіллінг» – (паперозгортання), мистецтво виготовлення об`ємних композицій зі згорнутих в спіральки довгих і вузьких клаптиків паперу). В композиції були використані наступні матеріали: тканина, кольоровий папір, дизайнерський картон, папір для квіллінгу.
Студентка 4 курсу Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Альона Кузь провела майстер-клас з виготовлення тваринок в поєднанні технік орігамі та аплікації.

Далі на діток чекав майстер-клас з виготовлення прикрас з полімерного пластику («полімерний пластик» – (полімерна глина) матеріал, що нагадує пластилін, але при нагріванні він застигає та стає твердим). Наші юні читачі з цікавістю спостерігали, а далі й самі спробували свої сили у виготовленні прикрас для себе. Цей вид роботи з дітками провела завідувач Бучанською міською бібліотекою для дітей Яна Приходько.
І на завершення на діток чекав останній захід, організований бібліотекарем Бучанської міської бібліотеки для дітей. Катя Гордієнко навчила діток виготовляти квіткові композиції з жатого паперу.

В день відкриття до стін бібліотеки завітало близько 35 дітлахів віком від 2 до 13 років. Протягом дня на всіх чекали нові та цікаві книги, конкурси на кращий малюнок, весела музика, солодкі сюрпризи, гарний настрій та цікаві знайомства. Як бонус кожен відвідувач отримав фото на згадку про відкриття бібліотеки.


Бучанська міська бібліотека для дітей запрошує усіх бажаючих долучитись до світу книги! Ласкаво просимо! Ми працюємо з 9.00 до 18.00 години. Обідня перерва – з 13.00 до 14.00 години. Вихідні – п’ятниця та субота.
Яна Приходько, завідувач Бучанською міською бібліотекою для дітей 
газета: "Бучанські новини" №28 від 13 липня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.