» » » Суспільний басейн, ванна чи все-таки фонтан?

Суспільний басейн, ванна чи все-таки фонтан?

У спекотні дні фонтан, який виграє у центрі міста, так і манить перехожих до себе. Хтось милується водограєм, споглядаючи на нього на деякій відстані, чи із задоволенням слухає шум води, що спадає, і на мить в уяві переноситься до справжнього водопаду. Інші ж сміливці – рішуче лізуть у воду або бавляться, поливаючи один одного водицею з фонтану. Але чи безпечно це?


Часто можна помітити, як біля того ж фонтану граються діти і з цікавість опускають в нього то руки, то ноги. А то й самі мами приводять до «джерела» своїх діток помити їм руки чи вмити. Протягом дня на Київську площу до фонтану приходить й інший контингент людей з метою – помитися. Зачасти це люди, які бродять вулицями міст, риються у смітниках… У фонтані вони намагаються хоч якось помити бруднющі ноги, тіло й попрати речі…
А після цього до фонтану, який влітку стає справжнім «суспільним басейном», знову йдуть діти. Що можна підчепити у тій гарній водоймі можна тільки здогадуватися.

Хоча, звичайно, періодично фонтан чистять, замінюють воду, а також її добряче хлорують. Та чи достатньо цього? І чи варто так ризикувати?
Вихід з цієї ситуації один: заборонити фонтан перетворювати на басейн і ванну одночасно. Затвердити заборону, прийнявши відповідне рішення та забезпечивши його виконання.
газета: "Бучанські новини" №28 від 13 липня 2012 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ankan_ii

OFFline

  • ankan_ii (30)
  • Користувачі
  • 28 липня 2012 00:52
А почему, кстати не построить бассейн????

0