» » » «Бучанскі шумахери» атакували перехрестя

«Бучанскі шумахери» атакували перехрестя

Вже від багатьох жителів міста чули нарікання на те, що перехрестя вулиць Польової та Островського є «неблагополучним». Справа в тому, що на цьому місці систематично стаються дорожньо-транспортні пригоди. Інформація про це жваво обговорюється в Інтернеті, де користувачі, на підтвердження своїх слів, викладають фотографії аварій.

Якщо брати до уваги дані бучанців, то за рік (з 1.07.2011 року по 1.07.2012 року) на цьому місці сталося дев'ять ДТП різного ступеня складності. Але, на щастя, без жертв. «Проте, це питання часу», - висловлюють припущення свідки неприємних ситуацій.
Не позаздриш і тамтешнім мешканцям, які замучилися кожного разу ремонтувати свій паркан. Кажуть: «Закопали б вже рельси, щоб «шумахери» знали і пам’ятали наступного разу про правила керування транспортними засобами. Але такі перешкоди й дня не простоять – «любителі металобрухту» все поцуплять».

«А у тих, хто «заїхав» у чужі двори лише одна фраза: «Але ж я нікого не збив? Хто ж вночі ходить?» На що хочеться відповісти словами працівників ДАІ «Якщо б тут проходили ваші родичі, друзі, знайомі – ви б теж так відповіли?» - у відповідь тиша і пустий погляд у підлогу», - пишеться на Інтернет-ресурсі.


Нагадаємо, що вулиця Польова вважається головною, а вулиця Островського – другорядною. Є відповідні знаки, розмітка, проте водії частенько цього не беруть до уваги. Тамтешні жителі просять встановити «лежачий поліцейський».

«Наскільки мені відомо, у цьому році там сталося тільки одне ДТП – місяць тому. На вул. Островського встановлений знак «поступись дорогою». Рух односторонній і збоку бучанського ринку машини взагалі не повинні їхати. Крім того, встановлений знак і зроблена розмітка «пішохідний перехід». Водіям треба бути уважними і свідомими – дивитися, куди їдуть і що написано на дороговказівниках. Що, туди поставити регулювальника руху? Чому ми там повинні зробити «лежачий поліцейський» - там школа чи садочок? Якщо скрізь їх будемо встановлювати, то Буча стане схожою на «дошку для прання». Вважаю, що обмежувач швидкості руху там не потрібний - і ми не плануємо його встановлювати. Автомобілістам слід дивитися на знаки і все буде добре», - каже начальник відділу з надзвичайних ситуацій в Бучі Сергій Коваленко.

А доки ситуація не зміниться, залишається лише вірити у здоровий глузд і обачність бучанських водіїв.
газета: "Бучанські новини" №28 від 13 липня 2012 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
ever

OFFline

  • ever (12)
  • Місцевий
  • 16 липня 2012 19:58
Ну ну
Что уже говорить про перекресток Кирова-Крупской...

0