На купання – до міського парку!

Спекотне літо у розпалі. Тому тіло просить прохолоди, а душа – відпочинку, бажано біля якоїсь водойми. У пошуках такого місця жителі та гості нашого міста вирушають на вихідні до міського парку, де розташована найбільша водойма Бучі. Хоча будівництво озера ще до кінця не завершено, проте пляжний сезон розпочали давно.

Охочих похлюпатися у водичці чимало – люди приїжджають цілими сім’ями, компаніями. Відгуки про відпочинок досить позитивні, адже можна і поплавати, і посидіти на «острові закоханих», що посеред озера. А за бажання – сховатися від сонця під густою кроною дерев у центральній частині парку. Єдиний мінус відпочинку на воді – незручна «берегова лінія». Проте, це явище тимчасове, - обіцяють зодчі. Будівництвом даного об’єкту займається місцеве підприємство «Меліоратор». Ми поцікавилися у його керівника Василя Яцюка, коли бучанці зможуть побачити кінцевий результат роботи по облаштуванню водойми?

За його словами, благоустрій берегової зони завершать у наступному році. Зокрема, проведуть озеленення, прокладуть доріжки, завезуть пісок, облаштують пірс. Можливо, навіть побудують невеличкий міст. Попри це, вже зараз місце цілком придатне для купання. Озеро наповнюється чистою, джерельною водою з ґрунтових вод. Щоправда, її кількість залежить від примх природи. У засуху рівень води до водойми надходить трохи повільніше. Але навіть за найгірших прогнозів кількість живильної рідини буде достатньою, аби водойма повноцінно функціонувала.


«Загалом у Бучанському міському парку буде побудовано 6 озер – одне велике і п’ять маленьких. Зокрема, поблизу кафе (дерев’яна хатинка) знаходитимуться фонтан і бювет, які працюватимуть від артсвердловини. Там бучанці зможуть набрати смачну і чисту воду», - поділився планами на майбутнє Василь Яцюк.

Тож, ласкаво просимо на відпочинок до міського парку!газета: "Бучанські новини" №28 від 13 липня 2012 року
парк Центральний парк фотофакт
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
svisiontv

OFFline

  • svisiontv (4)
  • Користувачі
  • 17 липня 2012 09:42
Это всё хорошо, Но когда перестанут ездить по парку машины??? Летают как сумасшедшие. Плчему нельзя запретить въезд на территорию парка??? Там ведь дети находятся.

0