» » » Обласний лісгосп приєднають до Бучанського ЖКГ

Обласний лісгосп приєднають до Бучанського ЖКГ

9 липня 2012 року відбулося засідання позачергової сесії Бучанської міської ради під головуванням мера Анатолія Федорука. На порядку денному розглядалося сім питань. Усі вони потребували якнайшвидшого прийняття рішень задля нормальної життєдіяльності різних галузей міста.

Про внесення змін до рішення 20 сесії Бучанської міської ради від 29 грудня 2011 року інформував перший заступник міського голови Геннадій Дмитренко. Мова йде про бюджет Бучі на 2012 рік. Якщо більш детально, то приймалося рішення щодо збільшення та зменшення дохідної і витратної частини казни. Все це зміни «технічного» характеру – в середині кошторисних призначень. На організацію проведення спортивно-масових заходів для дітей було виділено 3,5 тис. грн (через відділи освіти й культури та спорту).

Більш солідна сума, а саме 450 тис. грн пішла на часткове погашення заборгованості щодо виплати заробітної плати працівникам підприємства «Обласний лісгосп». Дану установу Київська обласна рада передала на баланс міста з чималою заборгованістю. Загалом вся заборгованість по виплаті зарплати (працює 12 чоловік), з податками, відрахуваннями і штрафами, становить 1 млн 600 тис. грн.
Разом із тим, дане підприємство планують реорганізувати шляхом його приєднання до Бучанського управління житлово-комунального господарства. За умови, що міська рада поступово ліквідує решту боргів лісгоспу по виплаті заробітної плати. За відповідне рішення проголосували більшість депутатів, присутніх на сесії.

Далі народні обранці затвердили місцеву Програму підтримки розвитку житлово-комунального господарства Бучі до 2014 року.
«Одна з вимог Міжнародного валютного фонду, ініціатив європейських організацій – приведення тарифів до їхньої собівартості. У зв`язку з тим, що житлово-комунальні підприємства можуть бути збитковими, передбачаємо вливання фінансового ресурсу шляхом залучення інвесторів. Це – реконструкція котелень, встановлення нових енергозберігаючих котлів та інші заходи», - пояснив основну мету програми Геннадій Дмитренко.
Ще один пункт порядку денного – розгляд зауважень міського голови по рішенням Бучанської міської ради від 27 червня 2012 року щодо проекту землеустрою громадян Штрудь, Семенюк і Миколайчук. Врегулювали юридичні аспекти даного питання згідно вимог чинного законодавства.
Був наданий дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власності Елеонори Скидан (площа 1 тис. кв. м) для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель по вул. Шота Руставелі.

Завідувач земельним відділом Ганна Вознюк винесла на розгляд питання внесення змін до рішення Бучанської міської ради від 22 грудня 2011 року. А саме: «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо змін цільового призначення земельної ділянки».
Даний дозвіл надали товариству з обмеженою відповідальністю «Інвестиційний будівельний холдинг». Площа земельної ділянки (землі приватної власності) – 16 га, розташована в межах міста Бучі (за межами житлової забудови).

Наостанок засідання сесії було надано дозвіл управлінню капітального будівництва МВС України на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки терміном на 5 років. Ділянка, орієнтовною площею 1450 кв. м, призначена для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Кірова, 318.
газета: "Бучанські новини" №28 від 13 липня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.