Заради гучних перемог

20 юних вихованців бучанського клубу спортивних видів єдиноборств «Фенікс» 6 червня вирушили на оздоровлення у м. Очаків на базу відпочинку «Сонячний берег».

Збірна команда спортивних талантів з міст Бучі та Ірпеня, селищ Ворзель і Гостомель завдяки підтримці почесного президента клубу Юрія Прилипка та Партії регіонів отримали чудову можливість оздоровитися на морі.

- Діти, майте на увазі, що море - це не лише відпочинок, а й турбота про здоров’я та життя. Тому будьте уважні, особливо на воді, - такі напутні слова сказав Віталій Кушнірук. Даючи настанови дітлахам, він з посмішкою згадав і «Марью Ивановну», в ролі якої буде керівник клубу Василь Семиряжко (він же вихователь цієї групи, який на 10 днів буде їм і татом, і мамою).

Наставник з гордістю розповідає, що ці діти дуже талановиті: чемпіони з бойового самбо, рукопашного бою, сяньза-ушу.

- Жоден район Київщини не може похвалитися таким оздоровленням, як у Приірпінні, - зауважив депутат обласної ради Ігор Борзило. - Ціле літо Партія регіонів проводить різноманітні заходи, зокрема такі, що стосуються відпочинку та оздоровлення дітей.

Організатори поїздки наголошували, що усе робиться заради того, аби діти зростали здоровими, здобували високі результати.
Ольга Лазоренко 
газета: "Ірпінський вісник" №29 від 13 липня 2012 року
Фенікс спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.