На нараді у комунальних служб

3 липня відбулася робоча зустріч представників комунальних служб, відділу архітектури, інспекції з благоустрою та посадових осіб Бучанської міської ради. Вів зібрання перший заступник міського голови Геннадій Дмитренко. Головна тема обговорення – своєчасне реагування на різні ситуації, нагальні питання, що виникають у повсякденному житті міста.

Знову піднімалася тема розрахунку теплопостачальних організацій з «Київоблгазом». Через декілька місяців настане опалювальний період і ситуація стоятиме особливо гостро. В цьому контексті постає проблема несплати населення за спожите тепло. Це призводить до «ланцюгової» реакції, яку непросто вирішувати. Тому потрібно посилити роботу з боржниками.

Обговорювалося питання й встановлення лічильників, а також доцільність впровадження одноставкового тарифу за послуги теплопостачання. На думку фахівців, такий метод розрахунку себе не виправдовує. Мало хто з громадян зможе сплачувати 3-4 тисячі гривень щомісяця впродовж опалювального сезону. Але якщо є достатня кількість бажаючих, то можливий варіант «пілотного проекту» щодо такого нововведення.

Працівникам інспекції благоустрою доручили провести обстеження прибудинкових територій в місті і за потреби провести ямковий ремонт доріжок.
Крім того, з метою дотримання санітарних норм і порядку, незабаром розпочнеться косіння трави на встановлених об’єктах. Також ведеться робота по зняттю аварійних і сухостійних дерев. Зокрема, надійшли заявки від громадян по вул. Енергетиків, вул. Водопровідній, вул. Тарасівській та вул. Нове шосе.

А задля безпеки пішоходів та врегульованого руху автотранспорту, буде встановлений «лежачий поліцейський» по вул. Вокзальній (навпроти дитячого садочку). Швидше за все обмежувач швидкості зроблять з асфальтного покриття, бо інші дуже швидко зношуються.
І наостанок засідання розглянули ситуацію із укладанням договорів на вивіз твердих побутових відходів та порядок в усіх мікрорайонах Бучі. Мова йде як про великих забудовників (таких як «Київміськбуд», «Євробуд»), так і жителів приватного сектору.

Тож, ми попросили прокоментувати ситуацію із вивозом сміття начальника комунального підприємства «БУЖКГ» Володимира Кравчука:
- Сьогодні заборгованість за вивіз сміття становить близько 324 тисяч гривень (це приватний сектор та фізичні особи). Просимо людей розрахуватися, щоб ми могли нормально співпрацювати і надавати якісні послуги. Адже отримані кошти спрямовуємо на придбання паливно-мастильних матеріалів, ремонт техніки (є проблеми з її справністю і з кількістю), оплату за послуги бородянському сміттєполігону, виплату заробітної плати.

Тож, відслідковуємо стан сплати і якщо заборгованість дуже велика – відмовляємо у наданні такої послуги.
Відрегулювали питання своєчасного вивозу сміття. Траплялися випадки, що з інших населених пунктів вивозили сміття (переважно будівельні відходи) і викидали в бучанські контейнери. Через солідну вагу такої «тари» ламалася техніка. Тому ми ліквідували ті майданчики і зробили «ручне» завантаження відходів. Мова йде про вулицю Вокзальну, Тарасівську, місця в’їздів з інших міст і селищ.

На часі стоїть питання про придбання нових контейнерів. Адже велика їх кількість – зношена, відпрацювала своє.
Загалом, у приватному секторі, на перспективу, потрібно впроваджувати європейську практику вивозу сміття. Там кожен житель має власний контейнер і по мірі його заповнення – викликає працівників комунальної служби для вивозу відходів. Вважаю це досить доцільним.

Щодо роздільного збору сміття, то він також дає певні результати. Але багато в чому завдяки двірникам, які сортують те сміття. На жаль, населення ще потрібно привчати до екологічної культури, - розповів посадовець.
газета: «Бучанські новини» «27 від 6 липня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.