Буча-тревел 2012: Вперед до велоперемоги!

На початку літа вільні духом і міцні тілом бучанці беруть «залізних коней» і мчать на відкриті традиційні змагання з велосипедного туризму «Буча-тревел».


16 червня близько тридцяти сміливців вирішили випробувати свої сили у перегонах. Дружньою командою вони здійснили велопробіг по Бучі, влаштувавши своєрідний флеш-моб. Колона проїхала головними вулицями міста у супроводі авто ДАІ і швидкої допомоги. Після цього велосипедисти активно дісталися до місця змагань в урочищі Ястремщина. На них чекали «заліки» в особисто-командній дистанції І класу «Велокрос».

Головний суддя перегонів Андрій Куцевалов та секретар Сергій Клименко пояснили присутнім правила. Зокрема, для учасників молодшої вікової категорії та жінок необхідно було проїхати одне коло дистанції (близько 6 км), для решти – два кола. Прозвучала команда «старт» і перша група помчала назустріч вітру, долаючи шляхові перешкоди. Адже хто по життю активний і сміливий і впертий (у гарному значенні), тому все під силу.

Було весело, дружно, прикольно. І дійсно відчувався дух змагань. Попри приятельські взаємини, кожен прагнув приїхати першим. І то була чесна, спортивна боротьба. Велосипедисти пройшли випробування не тільки швидкістю і відстанню, але й витривалістю.

Не обійшлося без сімейних драм. Сестри-близнючки Валерія та Альона Козакевич котрий рік поспіль змагаються між собою за право бути кращою. Вже й парі можна ставити – хто з них переможе, адже однаково і талановиті, і швидкі, і спортивні. Докаталися так дівчата до срібних призерів України. Тому й цього разу була неабияка інтрига. Захопившись гонкою сестри відхилися від «курсу» і поїхали у напрямку села Мироцького. «Втікачки» повернулися самі – відчайдушно крутячи педалі. Варто сказати, що цього разу на фініші була майже нічия – велосипеди знаходилися «руль до руля». Попри все, посіли вони останнє місце. По-перше, за часом приїхали пізніше за інших, по-друге, правила – одні для всіх і неуважність не прощається. Але то – лише змагання. Після перегонів сімейна ідилія відновилася і сестрички знову стали нерозлучними.


Після всіх заїздів розпочалася приємна церемонія нагородження. Серед жінок перше місце посіла Ірина Пасічник (жінка, яка побувала на Говерлі). У групі юніорів (віком до 18 років) переміг Олексій Шевченко. Лідером у середній віковій групі став Володимир Літковський. У старшій категорії перемогу здобув Олександр Юрченко.
Вітаємо наших велогонщиків із черговим досягненням!

Переможці та призери отримали медалі та дипломи від Президента Київської обласної федерації спортивного туризму. Також на згадку про участь у «Бучі-тревел» кожному дістався світловідбивач – корисна й необхідна річ у велосипедному спорті.

Але невтомна молодь на цьому не зупинилася і вже наступного дня здійснила велопробіг до села Бузова. У якості бонусу на них чекала цікава екскурсія по етнографічному комплексу «Українське село».

Приємно стомившись і отримавши позитивні враження велосипедисти вирушили додому – у Бучу. Мабуть, будуть готуватися до наступних змагань «Буча-тревел», які, за словами організаторів, пройдуть у вересні 2012 року.

більше фото розміщені в фотогалереї>>
газета: "Бучанські новини"
буча-теревел 2012
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.