Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » Кубок Київської області 2012: Чвертьфінал за бучанцями

Кубок Київської області 2012: Чвертьфінал за бучанцями

Негода, яка нещодавно розбушувалася над стадіоном "ПМК", що в Бучі змусила арбітра матчу 1/8 фіналу Кубка Київської області між ФК "Буча" та "Лідером" (П. Борщагівка) зупинити поєдинок на 73-й хвилині, за рахунку 3:1 на користь господарів.

Лік голам у цьому поєдинку на 20-й хвилині відкрив кращий гравець Київщини сезону 2011 року і кращий бомбардир бучан Олександр Петрук. Але вже за 9 хвилин гості розігравши красиву комбінацію вивели на ударну позицію Насімі, який не схибив - 1:1.

Бучанців такий результат аж ніяк не міг задовільнити. Дого не роздумуючи на 32-й хвилині господарі поля знову виходять вперед і знову гол у активі Петрука. Рясний дощ, який заважав грати, вочевидь був причиною того, що у першому таймі голів ми більше не побачили.

А ось у другому їх могло бути значно більше одного, якби не негода. Третій і останній у матчі гол у ворота петропавлівського "Лідера" на рахунку того ж таки Петрука. Олександр оформив хет-трик.

А на 73-й хвилині арбітр був змушений зупинити поєдинок. Шквальний вітер, гроза та стіна дощу робили продовження матчу неможливим.

Зацікавлені сторони зійшлися на тому, щоб затвердити результат 3:1 у матчі ФК "Буча" - "Лідер". Таким чином ФК "Буча" можна поздоровити з виходом у чвертьфінал Кубка Київської області.