» » » Новий бучанський велосипедний рекорд

Новий бучанський велосипедний рекорд

Буча – молоде, енергійне, амбітне місто. В усіх сферах життя бучанці намагаються бути кращими. На спортивних майданчиках Київщини і України прославляють Бучу футболісти, борці, туристи. Останніми роками потужно заявили про себе і бучанські велосипедисти (відзначимо, що вони привезли до рідного міста срібні медалі чемпіонатів Київщини і України). Бучанці вже звикли до традиційних велоперегонів «Буча-тревел», в яких випробовують власні сили старші велосипедисти. А тепер Буча має нове традиційне свято для маленьких велосипедистів – «Дивогонка», яка проводиться з метою популяризації велоспорту та здорового способу життя.

Другого червня у Бучанському міському парку відбулися вже треті дитячі велоперегони «Дивогонка». Ці змагання є частиною Всеукраїнського проекту, у якому цього року беруть участь 20 міст нашої країни. Дата змагань була вибрана невипадково. Велоперегони були приурочені Всесвітньому дню захисту дітей. І малеча дійсно отримала справжнє свято спорту і дитинства! Хоча напередодні погода зіпсувалася, що збентежило організаторів (чи прийдуть учасники?), але ранкове сонце і перші маленькі велосипедисти, які з?явилися з батьками на доріжках міського парку ще за кілька годин до страту, вселили надію, що свято відбудеться.

Загалом для участі у велоперегонах «Дивогонка» зареєструвалися 123 учасники (34 дівчинки та 89 хлопчиків віком від 2 до 12 років), і це другий після Києва показник кількості учасників. Усі вони були поділені на вікові групи та за класами своїх «залізних коней». У кожному заїзді стартувало від трьох до п`яти маленьких спортсменів. Розпочали змагання найменші бучанці, яким виповнилося лише по два роки. Мами і тата допомагали їм не лише стартувати, а й супроводжували і підтримували своїх «чемпіонів» на всій дистанції. У середніх (5–7 років) та старших (8–12 років) вікових групах точилася справжня запекла боротьба на дистанції.

Були і радість перемоги, і сльози поразки. Фінішували учасники під гучні оплески батьків, родичів, знайомих та земляків-уболівальників. Як ведеться у великому спорті, переможці отримували свої медалі, грамоти і призи на урочистому п`єдесталі і посміхалися в об`єктиви камер під час фотосесії. Зазначимо, що медалі, грамоти і призи від спонсорів отримували не лише призери, а й абсолютно всі учасники «Дивогонки».

«Дивогонка» – це не лише велоперегони, це справжнє дитяче свято. Для дозвілля дітей був організований конкурс малюнків на асфальті, розважали дітей аніматори. Приємною солодкою несподіванкою для всіх стало безкоштовне морозиво від спонсорів.

Дякуємо батькам та дітям за любов до спорту, велосипедів, змагань. Чекатимемо всіх на наступній «Дивогонці», яка відбудеться вже у вересні.

Бучанський центр позашкільної роботи, як організатор бучанської «Дивогонки», висловлює подяку партнерам та спонсорам: Агенції пригод «Дивосвіт» (координатор Зоя Бургонська), Бучанській міській раді, відділу у справах сім`ї та молоді, відділу культури, відділу освіти, бучанському Товариству Червоного Хреста, КПГХ «Продсервіс», магазину «Світ паперу» (Ольга Ломовська), Центру раннього розвитку «Імперія дитинства», Пункту продажу чистої питної води «Місцеве джерело», газеті «Бучанські новини», Бучанському незалежному міському Інтернет порталу та волонтерам, стюардам, суддям, маршалам, які активно допомагали у проведенні бучанської «Дивогонки».

Фотозвіт в галереї сайта>>
а також в веб-альбомах Рicasa:
picasaweb.google.com/20121
picasaweb.google.com/20122
Оргкомітет «Дивогонки» 
дивогонка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.