» » » «ДИВОГОНКИ» - великі перегони маленьких велосипедистів пройдуть по всій Україні

«ДИВОГОНКИ» - великі перегони маленьких велосипедистів пройдуть по всій Україні

Дитячі велоперегони за видовищністю та атракційністю не поступаються дорослим велопарадам, а напруга в змаганнях не залишає байдужим жодного з вболівальників.


На початку літа (офіційна дата – 2 червня) у нашому місті пройдуть Треті любительські дитячі перегони на велосипедах «Дивогонка», в яких візьмуть участь дітлахи віком від 1 до 13 років. Хвиля велозаходів для дітей, що розпочалась 5 травня велофестивалем в м. Горлівка, пройде ще в 20 містах України, серед яких: Богуслав, Боярка, Буча, Вінниця, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Канев, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Одеса, Радомишль, Сміла, Тернопіль, Ужгород, Черкаси.


«Для нас головне, аби кожен учасник не тільки повірив у власні сили чи став переможцем, але й відчув атмосферу свята, захоплення від велосипедного відпочинку» – каже Зоя Бургонська, організатор та координатор Всеукраїнських «Дивогонок» – «так, кожен учасник отримає подарунок, медаль та гарний настрій, адже крім самих велоперегонів, в цей день будуть також влаштовані майданчики для ігор, працюватимуть дитячі кафе та інтерактивні програми.»

Організатори мають на меті не тільки популяризувати активний спосіб життя та відпочинку для підростаючого покоління, а й долучити їх до екологічного руху: напередодні заходу активісти прибиратимуть власними силами майданчики в місцевих парках для проведення заходів.
Для участі у дитячих велогонках, потрібно мати велосипед та велошолом (може надаватись організаторами) та відповідати віковим критеріям.


Для участі у дитячих велогонках, потрібно мати велосипед та велошолом (може надаватись організаторами) та відповідати віковим критеріям.

За деталями та додатковою інформацією стосовно реєстрації та проведення «Дивогонки» звертайтесь до координатора велоперегонів у місті Буча Куцевалова Андрія тел. 066 77-300-60 або 067 173-38-58 або e-mail [email protected]
дивогонка БЦПР велогонка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.