» » » На часі медичні та соціальні питання

На часі медичні та соціальні питання

22 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради. Розглядалося 28 питань. Головував мер міста Анатолій Федорук.

СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ
Про надання медичної допомоги населенню міста Бучі за І квартал 2012 року доповідав головний лікар КП «Міжміська станція швидкої медичної допомоги» Сергій Ігумнов. «Аналізуючи роботу станції в І кварталі 2012 року у порівняні з основними показниками 2011 та 2010 років, кількість звернень від населення про допомогу зросла. Частково збільшився показних нещасних випадків і травм через ДТП (2010 р. – 194; 2011 р. – 226; 2012 р. – 67). Зберігається ріст хворих неврологічного, хірургічного та кардіологічного профілів. Протягом 2011 року здійснено 8172 виїздів до дітей, у 2012 – 2096, – зазначив лікар. – На станції швидкої допомоги працює 9 цілодобових виїзних бригад. Організація має 10 санітарних автомобілів, 2 з яких підлягає списанню». Міський голова одразу ж додав, що практично на днях швидка поповниться двома новими автомобілями. Карети швидкої допомоги будуть придбані за кошти з місцевого бюджету та облдержадміністрації.

Актуальним питанням залишається перенесення станції швидкої допомоги у приміщення науково-учбового комбінату. Нині триває процес передачі приміщення із ірпінської власності до Бучі.
Знову мова йшла про створення на базі обласної психоневрологічної лікарні у Кичеєво ірпінсько-бучанського регіонального центру, де є можливість організувати для 100-тисячного регіону госпітальний округ для надання медичної допомоги. У результаті покращиться якість медичної допомоги, а також підвищиться рівень використання наявних ресурсів.

ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ
Для оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків Бучі у літній період 2012 року з місцевого бюджету вже виділено 290 тисяч гривень. Заплановано оздоровити не менше 70 відсотків дітей. За словами завідувача відділом сім’ї та молоді Ніни Калініної, минулого року відпочило 75 відсотків бучанських дітей. Влітку у місті діятимуть пришкільні табори з цікавою екскурсійно-туристичною програмою. Активних учасників у громадському житті, призерів та переможців конкурсів, олімпіад намагатимуться заохотити гарним відпочинком.

ПОДІЇ ЧЕРВНЯ
У червні заплановано провести такі культурно-мистецькі заходи: 1 червня – Міжнародний день захисту дітей; 15 – День медичного працівника; 22 – вшанування пам’яті жертв війни в Україні; 24 – День молоді, а також урочисте відкриття Євро-2012.

ВЕТЕРАНАМ ПРОДОВЖУВАТИМУТЬ РЕМОНТУВАТИ ЖИТЛО
На засіданні було узгоджено питання про виділення коштів на проведення поточного ремонту житла ветеранам війни. Цього року заплановано виділити 70 тисяч гривень для здійснення ремонту 6 ветеранам війни.

ЮРИДИЧНІ ПИТАННЯ
Завідувач юридичним відділом Інна Недашківська представила юридичний блок питань щодо оформлення права власності на нежитлові приміщення, проінвестовані квартири, житлові будинки тощо.

ЗАВЕРШИВСЯ ДВОМІСЯЧНИК ПО САНІТАРНІЙ ОЧИСТЦІ ТА БЛАГОУСТРОЮ МІСТА
Про результати проведення двомісячника по санітарній очистці та благоустрою міста розповів Ярослав Дученко, в. о. начальника інспекції з благоустрою. «З 21 березня до 22 травня було прибрано та впорядковано значну кількість вулиць, ліквідовано 8 стихійних сміттєзвалищ, впорядковані прилеглі території до торгівельних закладів, прибрана території вздовж залізниць у межах міста, проведено роботи по обрізці гілок та зняттю аварійних дерев, відбулося 13 суботників по прибиранню території міста, на клумбах висаджені квіти та облаштовані газони та інше», - сказав присутнім Ярослав Миколайович.
Порушникам благоустрою у місті працівники відділу вручалися приписи. Серед тих, хто «показав» себе з негативної сторони: Кооператив «Ворзель», ФОП Сухоцька Н.М., ПАТ «Приладобудівний завод «Веда», ТОВ «Прадбудагрометзапчастина», голова авто гаражного кооперативу «Скляний».
До речі, для таких порушників чистоти і порядку існують штрафні санкції. У разі недотримання вимог працівників благоустрою щодо упорядкування прилеглої території фізичні особи мають сплатити 375 грн, юридичні – 1700.

ВИДІЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
До Бучанської міської ради протягом місяця звернулось 23 людини з проханням надати матеріальну допомогу. Серед тих, хто звернувся – ветерани війни, діти війни, інваліди дитинства, інваліди війни. Загальна сума виділених грошей 5600 грн.

НОВИНИ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ
На території садочка «Сонечко» буде установлена тимчасова споруда товариства, яке займається очищенням води. Організація безкоштовно забезпечить чистою водою дошкільний заклад, а також реалізуватиме таку послугу населенню, дізнаємося зі слів головного архітектора міста Валентини Ткаченко.
А біля ринку (по вул. Островського) незабаром з’явиться павільйон, у якому пропонуватимуть асортимент м’ясної продукції сільськогосподарського виробника «Нива Переяславщини». Окрім установки тимчасової споруди підприємець зобов’язався організувати автостоянку. Таким чином допоможе упорядкувати прилеглу до ринку територію і розвантажити проїжджу частину біля торгівельних закладів.
газета: "Бучанські новини" №21 від 25 квітня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.