» » » Над чим працюють комунальні служби?

Над чим працюють комунальні служби?

На тижні відбулася нарада працівників комунальної галузі під керівництвом першого заступника Бучанського міського голови Геннадія Дмитренка. Робоча зустріч традиційно проходить щовівторка.

Окрім представників житлово-комунальних підприємств, були присутні посадовці інспекції благоустрою, теплопостачальних організацій, КП «Бучабудзамовник», відділу архітектури, ПП «Столичні будинки» та ін.
Підняті питання стосувалися поточних проблем і ситуацій, які потрібно оперативно вирішувати для комфортного проживання мешканців міста.

Так, велася розмова про те, щоб встановити «лежачий поліцейський» на розі вул. Островського і Б. Хмельницького. Це дасть змогу безпечному пересуванню пішоходів і зменшить ризик виникнення аварійних ситуацій.
Крім того, зі слів комунальників, зараз працюють над відновленням освітлення по бульв. Б. Хмельницького (у вечірній час не горять ліхтарі).

Відкритим залишається питання щодо вивозу сміття з контейнерного майданчику по вул. Нове шосе, 14. Будинок на балансі приватного підприємства «Столичні будинки». Ситуація наступна: управління житлово-комунального господарства (з яким укладений договорі на вивіз сміття) посилається на велику заборгованість кооперативу і погрожує забрати контейнери для сміття. У свою чергу, директор ПП «Столичні будинки» Тетяна Білан стверджує, що вказаної суми боргу у них немає і «БУЖКГ» повинно зробити перерахунки, бо їхнім контейнерним майданчиком користуються мешканці прилеглих будинків. А за оренду самих контейнерів вони сплачують вчасно. Дана «епопея» триває вже декілька місяців. Аби, зрештою, з’ясувати ситуацію, заступник міського голови Геннадій Дмитренко доручив перевірити акт звірки і за його участі провести збори з мешканцями даного мікрорайону. Сподіваємося, що це допоможе вирішити назрілий конфлікт.

Про роботу по підготовці до початку нового опалювального сезону та поточні завдання інформував начальник КП «Бучатепломережа» Ігор Черняк. Він повідомив, що заборгованість населення перед організацією досить велика, тому не вистачає фінансового ресурсу на придбання нового обладнання і модернізацію мережі. Це, в свою чергу, унеможливлює впровадження низки енергозберігаючих програм.
Було вирішено провести додаткову розширену нараду з тепловиками міста, аби проаналізувати існуючий стан галузі і знайти шляхи виходу з кризи. Зокрема, там буде розглянуто питання і щодо доцільності застосування двоставкового тарифу на комунальні послуги.

Розглянули й питання підготовки до Євро-2012. Як вже повідомлялося в попередніх публікаціях, у Бучі вестиметься пряма трансляція футбольних матчів: встановлять великий екран із посадочними місцями, і кожен бажаючий зможе долучитися до футбольного свята. Де все це відбуватиметься – поки вирішують. Розглядається декілька варіантів: Київська площа, літня сцена по вул. Пушкінській або на стадіоні.

Разом із цим постає необхідність встановлення достатньої кількості біо-туалетів, контролю з боку благоустрою. А також залучення правоохоронних органів щодо контролю над роботою торгівельних закладів (аби ті дотримувалися часового режиму), правопорядку. Тож, всім службам, причетним до проведення даного заходу, дадуть відповідні розпорядження і настанови.

У Бучі триває двомісячник із благоустрою. За цей час було складено 50 приписів підприємцям-порушникам. За словами начальника інспекції з благоустрою Ярослава Дученка, найгірша ситуація із прибиранням по кооперативу «Скляний» (мікрорайон Склозаводський).
З метою дотримання чистоти, порядку і належного вигляду міста, буде продовжена практика суботників. Долучитися до загального прибирання закликають всіх жителів, приватних підприємств, керівників установ і організацій, яким небайдуже рідне місто.
газета: "Бучанські новини" №21 від 25 квітня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.