Чи буде стоянка по Польовій?

Сьогодні власний автотранспорт є майже в кожної родини. Це – і зручно, і необхідно, проте з’являються додатковий головний біль. Насамперед, – відсутність місця для стоянки «залізного коня».
У Бучі (зрештою, як і в усіх невеличких містах країни) з цим проблеми. Більшість будинків зводилися тоді, коли про придбання автомобіля можна було тільки мріяти. Тож, прибудинкова територія була розрахована максимум на квітник і дитячий майданчик.


У наш час ситуація з появою авто докорінно змінилася, проте відстань між будинками «розтягнути» неможливо.
Є задум облаштувати невелику стоянку для автомобілів по вул. Польова, відремонтувати дорогу, створити зелену зону. Тим більше, що там все одно ставлять авто. Частково, це й розвантажило б дорогу біля міської поліклініки – там автотранспорту фізично нема де зупинятися.

Але жителі прилеглих багатоповерхівок проти такої ідеї. Ніхто не хоче, щоб вона виходила у вікна їхнього помешкання, проте авто всім десь треба ставити. Тому дійшли згоди реалізувати ідею частково, зробивши паркову приблизно на 8 місць.

Зараз процес облаштування стоянки перебуває на стадії підготовки документів.
«Щоправда, постійно треба вносити якісь зміни, доповнення чи переробки, аби максимально врахувати інтереси кожного», - каже начальник комунального підприємства «Бучабудзамовник» Світлана Демченко.
Сподіваємося, що зрештою все складеться добре для обох сторін: і для мешканців, і для посадовців, які хочуть створити для людей комфортні умови.
газета: "Бучанські новини" №21 від 25 квітня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.