Ми – Чемпіони Київщини!

19 травня відбувся фінал обласного змагання на призи «Шкіряний м’яч» серед учнів загальноосвітніх шкіл Київщини.
Свої сили в турнірі випробовували 36 команд, але лише шість із них зійшлися у фіналі. Серед кращих юних футболістів (2001 року народження) – і бучанські спортсмени школи №4 (тренер Ніна Полякова). Наші земляки грали у підгрупі з господарями поля – білоцерківським «Арсеналом» (рахунок 2:2) та командою із Переяслав-Хмельницького (рахунок 2:1 на користь Бучі). Але у вирішальному, запеклому двобої зійшлися із школярами Броварів. Напружена боротьба, нерви і бажання перемогти – все це принесло нашим землякам переможний результат. Із рахунком 3:0 бучанці впевнено вибороли Кубок чемпіонів Київщини.

Переможець обласного фіналу набув право брати участь вже у Всеукраїнському турнірі на призи «Шкіряний м’яч». Тож, 23 травня бучанські школярі поїхали до Кременчуга, де проходитимуть зональні матчі (гратимуть представники Київської, Полтавської, Миколаївської та Черкаської областей) в масштабах країни. Бажаємо нашим спортсменам чергової перемоги!

Коментуючи дану подію, тренер хлопчаків Ніна Полякова зазначила:
«Ми дуже старалися і цю перемогу заслужили. Подяка батькам, які вболівали за нас, а також взяли на себе деякі організаційні моменти. Насамперед, це родина Мащенків, Марченків, Товстенків, Сазонових, Левченків та інших.
А ми будемо й надалі присвячувати свої перемоги нашому місту!Також, користуючись нагодою, хочу привітати з Днем народження секретаря Бучанської міської ради, президента ФК «Буча» Василя Олексюка. Усією командою вітаємо його зі святом і дякуємо за ту підтримку (і моральну, і матеріальну), яку він виявляє юним футболістам. Бажаємо міцного здоров’я та успіхів в улюбленій справі!»
газета: "Бучанські новини" №21 від 25 квітня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.