» » » Матчі Євро-2012 транслюватимуть на Київській площі

Матчі Євро-2012 транслюватимуть на Київській площі

26 квітня відбулося засідання 25 сесії VI скликання Бучанської міської ради під головуванням мера Бучі Анатолія Федорука. Насамперед, розглянуті питання стосувалися розвитку інфраструктури міста, галузі охорони здоров’я, фінансові та земельні питання.

Країна в очікуванні наймасштабнішої події десятиліття – проведення Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Буча також готується до футбольного свята. Детальніше про це інформувала заступник Бучанського міського голови з соціально-гуманітарних питань Лариса Матюшенко. Вона зазначила, що відповідна робота розпочалася ще в 2008 році. Тоді наше місто вносилося до переліку населених пунктів, де передбачалося розмістити тренувальні бази для команд-учасниць. На жаль, цим планам не судилося здійснитися. Та місто продовжує готуватися, бо розвиток інфраструктури слугуватиме, насамперед, для нашої територіальної громади.

Тож, за кошти місцевого бюджету була проведена реконструкція стадіону «Меліоратор». Був задум реконструювати стадіон «Ювілейний», але через брак коштів заплановане не вдалося зробити в повному обсязі. За цей період у місті з’явилися торгівельні центри, комплекси відпочинку. Постійно ведуться роботи по ремонту дорожнього покриття, облаштуванню тротуарів та автобусних зупинок. Створені нові зони відпочинку: Бучанський міський парк, сквер Булгакова, площа з пам’ятником Т. Шевченку.

Виконано роботи по розширенню автомагістралі Київ-Ковель в межах Бучі зі встановленням двох світлофорних об’єктів.
А під час самої футбольної події, на Київській площі міста планується облаштувати місця масового перегляду телевізійної трансляції матчів Євро-2012.
Разом з цим, коментуючи ситуацію, яка склалася в очікуванні Євро-2012, міський голова Анатолій Федорук сказав:
«Прикро констатувати, що служба автомобільних доріг України, її підрозділи, практично не виконали запланований комплекс робіт і взятих на себе зобов’язань. Чіткої відповіді: будуть вони щось робити чи ні, ми отримати не можемо. Зараз навіть ті роботи, які ми запропонували і будемо виконувати по озелененню, впорядкуванню території – робимо на свій ризик.
Але велика робота «Укравтодором» в масштабах держави ведеться по трасі Київ-Львів-Ужгород.

Незважаючи на обставини, Буча готується до Євро-2012. Адже, насамперед, самі громадяни повинні відчути, що це спортивне свято проходить на належному рівні», - зауважив посадовець.

Далі розглядали фінансові питання.
Про фінансування місцевих програм міської ради за І квартал 2012 року та про внесення змін до бюджету Бучі на 2012 рік інформував перший заступник міського голови Геннадій Дмитренко.

Порівнявши ситуацію за два роки (за аналогічний період), були зроблені певні висновки. Так, у 2011 році було прийнято 51 програму, а в 2012 році – 34 програми. Тобто, провели детальний аналіз, підбили підсумки доцільності прийняття тих чи інших програм, які не фінансувалися в минулому році. Тому їх і не втілювали в життя.

У І кварталі було профінансовано 18 програм на суму 2 млн 870 тис. грн (тоді як за аналогічний період минулого року – 16 програм на суму 821 тис. грн).
У І кварталі 2012 року фінансувалися програми тільки соціального характеру (виплата матеріальної допомоги, культурно-масові заходи тощо).
«Думаю, що в подальшому фінансуватимуться програми, пов’язані із житлово-комунальною галуззю», - сказав Геннадій Васильович.
Також було розглянуто низку питань про порядок використання комунального майна та земельних ділянок територіальної громади міста. Зокрема, було прийнято рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки, наданої в оренду кооперативу «Клин», на розі вулиць Пролетарська та Івана Франка. Передбачається, що надалі це об’єднання буде на балансі комунального підприємства.

Про результати медичного огляду, якість диспансерного нагляду населення повідомив головний лікар Бучанської міської поліклініки Любомир Бучинський.
Так, станом на 1 січня 2012 року в місті налічується 32535 населення. Диспансеризація і медичні огляди проводилися згідно планів на 2011 рік. Згідно результатів обстежень серед дорослих, складено своєрідний «рейтинг» захворюваності. Наприклад, до трійки «лідерів» увійшли: хвороби системи кровообігу є у 14756 жителів (із них диспансерні – 1364); хвороби системи дихання у 9549 осіб (із них диспансерні – 161); хвороби сечостатевої системи – 4907 осіб (із них диспансерні – 171).

Загалом у бучанській поліклініці обслуговується до 10 тисяч громадян, які не зареєстровані в місті. Проте, всі вони також можуть пройти диспансерний огляд.
Про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти в місті Бучі розповідала заступник начальника відділу освіти Людмила Опеньок.
У місті проживає 2717 дітей віком до 6 років. Наявна мережа задовольняє потребу населення у дитсадках лише частково, адже на черзі на зарахування до них перебуває 530 дітей. Рівень укомплектованості становить 155%, середня наповнюваність вікових груп: у ясельних – 25 дітей, у дошкільних – 31 дитина.
Людмила Опеньок відповіла на питання і щодо сплати «благодійних внесків». «Якщо батьки не мають можливості надати садочку матеріальну допомогу, ніхто не може змусити їх це зробити. Їхня дитина піде до дитсадка згідно черги. Дуже багато таких розмов, але офіційних заяв до відділу освіти про якийсь тиск не надходило. Користуючись нагодою, звертаюся до всіх депутатів: не підписувати неправдиві акти про проживання в місті тих чи інших людей, якщо вони насправді знаходяться в іншому місті. Адже ми приймаємо в першу чергу дітей, які живуть в Бучі, за принципом «мікрорайонності», - пояснила працівник освіти.

Що ж до будівництва нових дитсадків і добудови розпочатих об’єктів. Є надія, що садочок по вул. Центральній таки добудують. Принаймні, «прогнози» з державного і обласного бюджетів поки оптимістичні.
Завершилося засідання сесії розглядом питань регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій міста.
газета: «Бучанські новини» №18-19 від 11 травня 2012 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
SplitMind

OFFline

  • SplitMind (19)
  • Користувачі
  • 11 травня 2012 14:33
разрешили бы еще на площади пиво пить в это время..) :fellow:

0