» » » Буча зустріла швидкісний потяг Hyundai

Буча зустріла швидкісний потяг Hyundai

Як відомо, до проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні було заплановано, що залізними дорогами курсуватимуть нові потяги іноземного виробництва.

Наприкінці квітня в нашу країну прибула остання партія швидкісних електропоїздів південнокорейської компанії Hyundai Rotem. А днями (7 травня) одного з таких красенів всі охочі могли побачити у Бучі. Поїзд Хюндай, який вперше курсував у напрямку Київ-Львів, проїхав по колії залізничного вокзалу станції «Буча» о 13 годині 42 хвилині. Хоча їхав і не на повній швидкості, проте оминув Бучу досить швидко. Тож намилуватися іноземною новинкою вдосталь з першого разу не вдалося.

У подальшому графік руху даного поїзда буде введений з 29 травня 2012 року, але попередньо відомо, що відправлятиметься він у напрямку Київ-Львів двічі на добу. Тож, бучанці ще не раз спостерігатимуть його курсування міською залізницею.
Нагадаємо, шість швидкісних поїздів Хюндай з’єднають сполученням усі чотири українські міста, які приймають Євро-2012: Київ, Харків, Львів та Донецьк.

Електропоїзди в 9-вагонній комплектації з символікою Євро-2012 призначені для перевезень пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год. залізницями України із шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках шляху з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

Дизайн поїзду відповідає найсучаснішим технічним вимогам до пасажирського рухомого складу, комфорту, енергозбереження. У вагонах - зручні сидіння, широкі полиці для ручної поклажі, багажні полиці, телеекрани, сенсорні вхідні двері. Тут є також окремі туалети для людей з обмеженими фізичними можливостями, цікавий дизайн має вагон-ресторан.

Василь СюркельКоментує начальник станції
«Буча» Василя Сюркеля:
- Особисто для мене це – дуже важливо і знаменно. За довгий час роботи на посаді начальника станції «Буча» настала своєрідна казка. Адже ми бачимо впровадження новітніх технологій. Раніше таку техніку можна було побачити лише на спеціалізованих виставках чи за кордоном. Нині надсучасні потяги курсуватимуть через Бучу.
Тому прошу всіх бучанців бережно відноситися до того, що було зроблено силами «Укрзалізниці» під час реконструкції станції «Буча». Зокрема, це – модернізація колій, заміна стрілочних переводів на залізобетонні, встановлення спеціальних стовпів для того, щоб пасажири могли користуватися в потязі Інтернетом. Вага однієї такої опори – 7 тонн. Підключатимуть мережі спеціалісти з Тель-Авіва (Ізраїль). Вони й будуть виконувати всі необхідні пусконалагоджувальні роботи.
Також у Бучі зараз формується склад квиткових касирів, чергових по станції для підготовки до проїзду швидкісного потягу Хюндай. До речі, рухається він без зупинок, бо переважна більшість наших платформ (високих) не придатна для цього.
На звичний графік руху приміських електричок Хюндаї впливати не будуть.

Головне призначення нових швидкісних поїздів – перевезення вболівальників на фінальну частину Чемпіонату з футболу Євро-2012. Два з них курсуватиме у напрямку Київ-Львів (час доїзду – 4,5 години), два – Київ-Харків (3,5 години) та два – Київ-Донецьк (5,5 години).

більше фото в галереї>>
9 -6

газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
tranz

OFFline

  • tranz (22)
  • Місцевий
  • 8 травня 2012 18:08
Станція Буча цього року завдяки зусиллям пана Сюркеля стала ДУЖЕ "МОДЕРНІЗОВАНОЮ"! Вокзал став більше нагадувати пожежну частину своїм неприйнятним і непривабливим кольором, каси працюють аби-як, платформа розвалюється на шматки і невідомо чи переживе курсування великої кількості транзитних потягів на високих швидкостях, і залишається відкритим питання ЩО БУЛО ЗРОБЛЕНО КОНКРЕТНО ДЛЯ МІСТА БУЧА І БУЧАНЦІВ??????

Мало того станція Буча цього року навіть не заслужила зупинки графікової електрички Київ-Коростень-Шепетівка, яка піде в обіг з 27 травня і Бучу пролітатиме без зупинок. А що до розкладу Хундаїв то через їх рух на нашу ділянку відвели зовсім мало "ниток" для приміських електричок, розклад яких теж викликає серйозні сумніви...

ТОЖ ДЯКУЄМО ПАРТІЇ І СЛАВА СЮРКЕЛЮ!!!

0
freeads

OFFline

  • freeads (14)
  • Користувачі
  • 8 травня 2012 19:11
ОТ Чехи негодники...содрали дизайн наших Дизелей с родины Шевченка, осовременили немного но почерк один!

По поводу того что делается на Железной Дороге, после прихода Януковича который подгреб все под себя мы теперь не скоро увидим что-то интересное.

0
Житель
  • Житель (705)
  • Гостi
  • 9 травня 2012 20:24
Я щитаю,что сами поезда Хюндай отличные,но станция Буча с началом их курсирования стала ещё опасней!!!
Ни когда не думал,что буду приводить в пример соседний город Ирпень,но прийдёться!!!
Там,на ихней станцие всё обустроено для безопастности пассажиров,и огрождения по всему периметру стоят,и подземный переход какой ни какой,но всёже есть,и охрана на пероне присутсвует,и выглядит более по-современному...
Конечно комфорт фанов это хорошо,но про жителей городов тоже забывать не надо!!!

0