» » » Буча: Перехрестя на розі вулиць Нове шосе – Вокзальна стане ширшим

Буча: Перехрестя на розі вулиць Нове шосе – Вокзальна стане ширшим

Щороку кількість автомобілів на дорогах зростає, відповідно частими стають і затори на проїжджих частинах нашого міста. Тому розвантаження доріг і трас у Бучі стає досить актуальним питанням, яке поступово знаходить альтернативні рішення.

Так, у минулому році Київоблавтодор почав реконструкцію автомагістралі Київ-Ковель, а разом з тим і продовжується розширення доріг. Зокрема у Бучі продовжують асфальтувати міські дороги, створюючи таким чином додатковий рух для водіїв і розвантажуючи інші магістралі.
Нині розпочалися роботи з розширення перехрестя вулиць Нове шосе та Вокзальна.

«Під час будівництва скверу Тараса Шевченка одна смуга на цьому ж перехресті була добавлена. У зв’язку з перевантаженням дороги автотранспортом наразі передбачається другий етап розширення перехрестя, у результаті якого буде додана ще одна смуга для водіїв по вул. Вокзальній. Розроблений проект реконструкції всієї автодороги по вул. Нове шосе та вул. Шевченко», - повідомляє головний архітектор міста Бучі Валентина Ткаченко.

Також Валентина Григорівна розповіла, що разом з розширенням перехрестя з іншої сторони траси, на ділянці у межах вул. Вокзальної і Пушкінської, буде здійснено благоустрій ділянки. Адже на ту територію завжди потрапляла вода, яка сходила з поверхні асфальтового покриття. Отже, буде виконаний дренаж і водовідведення, встановлять зливні колодязі, які вирішать існуючу проблему. А озеленення і клумби облагородять її зовнішній вигляд.
Дані роботи планують виконати протягом місяця.


газета: "Бучанські новини"
фотофакт міські новації
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
СМЕТАНА
  • СМЕТАНА (705)
  • Гостi
  • 22 квітня 2012 19:13
Коли їдеш по трасі , то серце кров*ю обливається.Вздовж траси знесено багато дерев .І ніякої системи в цьому не видно-одна тупа заготівля деревени. В замін -нічого . ЖОДНОГО НОВОГО ДЕРЕВА НІДЕ НЕ ПОСАДЖЕНО.СТРІМКО НАБЛИЖАЄМОСЬ ДО ПУСТЕЛІ.

0