» » » » Кубок області «Тато, мама, я – спортивна сім’я» залишився в Бучі

Кубок області «Тато, мама, я – спортивна сім’я» залишився в Бучі

Весняного суботнього дня у Бучі відбулося свято фізичної культури та спорту. Жителі міста вітали учасників (а це – 15 сімей Київщини) та гостей обласного фестивалю «Тато, мама і я – спортивна сім’я».

Подія, яка пропагує не тільки здоровий спосіб життя, але й родині цінності та традиції, розпочалася з урочистого параду делегатів. Батьки з дітьми, їх наставники стояли пліч-о-пліч, як і має бути серед друзів. До Бучі вони приїхали не лише за перемогою, але й цінним надбанням – вчитися розуміти один одного, вболівати за близьких людей, бути єдиним цілим.

Наше місто відвідали представники Бородянського, Васильківського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Переяслав-Хмельницького, Фастівського районів, а також з міст Березань, Біла Церква, Бориспіль, Ірпінь, Васильків.
Це – ті, хто хотів позмагатися у спритності, винахідливості, добре відпочити.
Місто Бучу на святі представляли дві команди: родина Товстенків (переможці міського туру фестивалю) та родина Литвиненків.


І оскільки минулого року переможцями в області також стали бучанці (родина Гулянських), до наших сімей з боку присутніх була особлива увага. Всіх інтригувало: чи зуміють вони повторити подвиг своїх земляків?
Організаторами спортивного дійства і гостями свята стали Київська обласна державна адміністрація в особі управління з питань фізичної культури і спорту, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (представляв директор Валерій Криштолюбов), Міжнародна громадська організація «Федерації жінок за мир у всьому світі» (представляла заступник голови управління Людмила Грабовенко) та Бучанської міської ради (представляла заступник Бучанського міського голови Лариса Матюшенко).Вони побажали учасникам наснаги та успіхів і зауважили, що ці змагання – символічний старт до Євро 2012 в Україні.
«Сподіваюся, що вам сподобається Буча. Ми намагалися створити всі умови, щоб ви отримати насолоду від спортивного дня і в подальшому обирали тільки здоровий спосіб життя», - звернулася до присутніх Лариса Матюшенко.


А командам довелося проявити не тільки свій фізичний потенціал, але й спритність і кмітливість, а в дечому – почуття гумору.
Конкурс проходив у шість етапів: «Естафета», «Перегони з м’ячами», «Комбінована естафета», «Лабіринт», «Склади слово», конкурс-представлення родини. Тож, доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, повзти, тренувати координацію рухів. І все це давалося із задоволенням. Адже для них фізична культура – це самодисципліна, сильний характер, а найголовніше – зміцнення здоров’я сім`ї.

Але, як завжди, були сильніші. Вони й зайняли призові місця. Так, у номінації «За волю до перемоги» нагородили родину з Переяслав-Хмельницького району; номінація «Наймолодший учасник змагань» була віддана Арсенію Борецькому з Фастова; а номінація «Найспортивніша мама» (Світлана Дригало) «поїхала» до Білої Церкви.

Навряд чи хтось заперечуватиме, що для успішного майбутнього нації, спорт повинен стати модою, незамінним атрибутом повсякденного життя. Тому людям, які в силу своїх можливостей роблять внесок у фізичний розвиток співгромадян, вручили подяки. Нагороди отримали Бучанський міський голова Анатолій Федорук та директор бучанської школи №4 Алла Літкевич.

Насамкінець, найцікавіше: визначення призових місць. За результатами роботи суддів, третє місце в Київському обласному фестивалі «Тато, мама і я – спортивна сім`я» - здобула родина Голоборів з міста Березань. Друге місце – родина Тітаруків Васильківський район.
А от переможцями змагань стала родина Товстенків з міста Бучі. Що вкотре доводить: зайняті позиції лідерів ми без бою не здаємо! Вітаємо бучанську сім’ю і бажаємо подальших успіхів – на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я».Пряма мова

Ніна Полякова, тренер бучанської команди:
- Я щаслива від того, що родина Товстенків зайняла перше місце – вони цього заслуговують. До конкурсу готувалися досить серйозно і вечорами, після закінчення уроків, проводили тренування. Тож і маємо такі результати. Як мені вдається досягати мети? Мабуть, тому, що я дуже люблю свою справу! Душу та серце віддаю дітям.

Родина Товстенків, переможці фестивалю:
- Змагання були дуже цікавими – багато сильних учасників, набагато серйозніший рівень, ніж міський конкурс. Відчували свою відповідальність і намагалися виправдати надії бучанців. Для мене, як тата, найскладнішим виявився етап комбінованої естафети, де з рюкзаком потрібно було висипати і збирати м`які іграшки.
А от дружині найбільше сподобався конкурс «Лабіринт» - відчула себе дитиною.
Нагорода з неба не впала – старалися, тренувалися, хвилювалися. А тепер задоволені, що відстояли для міста Кубок.

Довідка
Родина Товстенків. Девіз сім’ї «Боротися, шукати – знайти і перемагати!»
Батько Валентин Анатолійович – народився в Бучі, директор автокооперативу «Космос». Хобі: різні види спорту, найулюбленіший з яких футбол. Грає за місцеву команду «Буча 03» захисником. Мрія – бачити в рідному місті більше спортивних майданчиків, басейн та гуртки для розвитку дітей.
Мама Тетяна Володимирівна – народилася в Ірпені. Працює медсестрою в Ірпінському шпиталі. Має хобі: садівництво; у планах – створення «райського куточку» для нащадків без використання хімії. Захоплюється кулінарією, випічкою.
Син Владислав – учень Бучанської спеціалізованої школи-інтернат. Хобі: футбол, комп’ютер, риболовля, садівництво.
Син Богдан – учень 3-го класу Бучанської школи №4. Грає футбол з чотирьох років. Хобі: риболовля, садівництво.Більше фото в фотогалереї>>
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №15 від 13 квітня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.