» » » Юні бучанці підкорили "Чорнобаївські зорепади"

Юні бучанці підкорили "Чорнобаївські зорепади"

Завданням кожного вчителя є виховати справжніх людей, побачити у своїх учнях справжній талант і допомогти йому розвинутися. Таким вчителем та наставником є наша бучаночка, викладач школи мистецтв – Ольга Моторя. Вона весь свій час та сили покладає на те, щоб її діти навчилися професійному співу, а у майбутньому стали великими та знаними співаками.

Але для того, щоб знати свій рівень та постійно вдосконалюватися, потрібно брати участь не лише у концертах та урочистих заходах, а й у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях. На такий фестиваль поїхали й наші бучанці – вихованці Ольги Моторі.

Вже учетверте мальовнича Черкащина гостинно приймала гостей з усієї України. Тут нещодавно відбувся Міжнародний співочий конкурс «Чорнобаївські зорепади». Талановиті діти та молодь прибули на фестиваль, щоб позмагатися у вокальній вправності та майстерності. А найголовніше - отримати незабутні враження від спілкування із відомими співаками, композиторами і запалитися новим вогником натхнення.

Суддями фестивалю стали відомі співаки та співачки: народний артист України Мар’ян Гаденко, заслужені артисти України Тетяна Мудра, Павло Мрежук, Марта Шпак, Тетяна Кисляк, дуети - «Анна-Марія», «Аква-Віта» та знаний ще з радянських часів ВІА «Лейся песня». Вони прибули туди, щоб відкрити нові таланти і вже вкотре довести, що в Україні вміють співати.

У перший день фестивалю відбувалися загальні прослуховування. Кожен учасник мав запропонувати високопрофесійним суддям по дві пісні. Наші бучанці не пасли задніх, а змусили глядачів та журі не лише отримувати радість від їхніх пісень, а постійно хвилюватися та співпереживати. Марина Онищенко та Костянтин Стамбірський заспівали пісню: «Дорога к Солнцу». Та відкриттям фестивалю став сольний виступ Мариночки, яка подарувала глядачам пісню «Доброго ранку». А найстарші учасники - Костянтин Гордейчук та Аліна Клименко підкорили усіх «Молитвою за Україну». Глядацька зала просто вибухнула оплесками та гучними оваціями. Голова журі запитав у конкурсантів: «Ви знаєте чому я не зупинив пісню, а дозволив заспівати її до кінця? Бо у ній звучать слова про найсвятіше на землі – Бога та Україну!». Наймолодша ж бучаночка – Анастасія Товстенко (солістка Національного оркестру народних інструментів України) подарувала усім свою нову пісню – «Сємєчкі».На завершення дня потомлені, але радісні юні співаки розійшлися. Адже потрібно було підготуватися до фіналу, обдумати кожну деталь: як заспівати найкраще та донести до глядача глибину своєї пісні, розкрити свій талант сповна.
Другий день конкурсу відбувався у районному Будинку культури. Приготування до фіналу розпочалося заздалегідь. Наші юні співаки зовсім не хвилювалися, адже їхній керівник Ольга Моторя потурбувалася про кожну деталь, так як виступи побачить вся Україна. Велика професійна сцена була прикрашена великою кількістю вогників, тут кожен співак відчував велику відповідальність перед викладачем. Найменша помилка могла призвести до непоправних наслідків.

Але все минулося. Наші бучанці із великим запалом та вогнем в очах виходили на сцену й дарували глядачам свої пісні та щирі посмішки. Вони почувалися як справжні артисти: діти сповна розкрили свої здібності і довели всім, що Буча справді «краща за усіх». Наші діти отримали одну другу і три перші премії. А це вже про щось говорить.

За словами Марини Онищенко, «фестиваль був справді чудовим. Змагатися було важко але цікаво. І я радію від того, що саме наші бучанці здобули так багато нагород».

Тож наші талановиті бучанці ще із більшою силою нагадали про себе. І про них тепер знатимуть не лише в Україні, а й у світі.
Микола Силенко 
газета: "Бучанські новини" №14 від 6 квітня 2012 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Степан
  • Степан (705)
  • Гостi
  • 20 квітня 2012 16:01
Хочу звернутися до автора - пана Миколи Силенка.
З яких таких міркувань ви вирішили, що оті пани -Тетяна Мудра, Павло Мрежук,Марта Шпак, Тетяна Кисляк є заслуженими артистами України.
Думаю варто писати, що вони народні артисти.
Так, так. Саме народні.
Додайте трішки гумору!
Ви бачили їхні посвідчення?
Чи вони самі себе так відрекомендували?
Заслужений артист України - це державна нагорода.
Тільки на жодному з державних сайтів, серед нагороджених Президентом України немає вищезгаданих прізвищ. Серед загального списку заслужених артистів України немає ні Мудрих, ні Шпаків, ні Кисляків.
Чому? Вам цікаво?
Можливо тому, що держава про них не знає.

0