» » » Ірпінська ДЮСШ – чемпіон України серед спортивних шкіл

Ірпінська ДЮСШ – чемпіон України серед спортивних шкіл

З 28 березня по 1 квітня в Алушті (АР Крим) відбулися міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Таврійська весна». У них взяли участь 1130 спортсменів з України, Росії, Швеції, Фінляндії, Німеччини, Білорусії та Молдови.

У рамках цих змагань був проведений чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед команд ДЮСШ та інших позашкільних закладів, у якому взяли участь 25 команд. У складі збірної команди ДЮСШ м. Ірпеня були три майстри спорту України (Олексій Бишевець, Костянтин Щукін, Олена Федорова), чотири кандидати у майстри спорту (Вікторія Тимощук, Євген Дорошенко, Микита Сокольський, Жан Козицький), три першорозрядники (Марія Тимощук, Тетяна Тимощук, Дарина Назаренко), шість спортсменів другого розряду (Дмитро Куцан, Микита Анопко, Денис Боярінцев, Микола Рябоконь, Віктор Могуренко, Денис Войтанік) та п’ять спортсменів юнацьких розрядів (Марина Шеметун, Тетяна Якуба, Тимофій Теремецький, Борис Кельді, В’ячеслав Матяш, Михайло Татарніков).

У перший день спортсмени виборювали нагороди на середніх дистанціях на місцевості «Таушан Базар», що розташована неподалік селища Перевальне.
Значна частина дистанції проходила по снігу. Перемогу у своїх вікових групах святкували Олексій Бишевець та Олена Федорова, бронзову нагороду здобула Вікторія Тимощук. У другий день змагань були розіграні комплекти нагород на довгих дистанціях біля Ангарського перевалу.


Олена Федорова та Олексій Бишевець здобули золоті, а Вікторія Тимощук – срібну нагороди. У третій день спортсмени-орієнтувальники змагалися нанайвидовищних спринтерських дистанціях у старовинній частині міста Гурзуф – біля відомого дитячого табору «Артек». Золоті нагороди на спринтерських дистанціях здобули Костянтин Щукін та Вікторія Тимощук, срібло вибороли Жан Козицький, Олексій Бишевець та Олена Федорова. За результатами триденних змагань команда ДЮСШ м. Ірпеня стала переможцем чемпіонату України серед спортивних та інших позашкільних закладів 2012 року.

Слід відзначити одного з наймолодших учасників – восьмирічного ірпінчанина Михайла Татарнікова, якій успішно подолав усі дистанції. Зазначимо, що ці змагання були першим етапом відбору до складу юнацької та юніорської збірних команд України, які наприкінці червня цього року братимуть участь у чемпіонаті Європи серед юнаків у м. Бюжа (Франція) та на початку липня – у чемпіонаті світу серед юніорів у м. Кошице (Словаччина). Ірпінські спортсмени вдало показали себе на першому етапі відбору, восьмеро з них пройшли до наступного.
Володимир Тарасов, директор ДЮСШ 
газета: "Ірпінський вісник" №15 від 6 квітня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.