» » » » СК "Санчін": «Кубок Оями» Першість Росії - міжнародні перемоги

СК "Санчін": «Кубок Оями» Першість Росії - міжнародні перемоги

1 квітня у м. Санкт-Петербург, збірна спортклубу «Санчін» прийняла участь у Відкритому Чемпіонаті та Першості Росії з нокдаун карате серед дітей, юніорів та дорослих, що проходив в межах Фестивалю спортивно бойових мистецтв. Особливістю такого фестивалю є те, що в один день проходить одразу два чи кілька направлень бойових мистецтв у вигляді чемпіонатів.

Цього року, за ініціативи президента Федерації Ояма-карате Росії Ігоря Губайдуліна (4-й дан), під дахом Михайлівського манежу відбувся чемпіонат і першість Росії з нокдаун карате «Кубок Оями» і чемпіонат Росії з укадо (боротьба і мікс-файт).

Це досить значимий крок для спортивного карате. Коли в Україні в галузі карате прогресує розмежування та поділ на різні версії та стилі, то в Росії очевидна тенденція до об’єднання. Це надасть можливість в майбутньому включити карате до олімпійських видів спорту. А нам – завойовувати олімпійські медалі.

Серед найсильніших представників Ленінградської обл., Петрозаводську, Новгородської обл., Москви та Московської обл., Іваново, інших регіонів Росії, Білорусії, Естонії звучали прізвища кращих спортсменів з Ірпеня, Гостомеля, Бучі.

Клуб майже щорічно приймає участь у цих змаганнях:
- 2006 року: Галина Андрійчук (3м);
- 2007 року: учасники змагань І.Євтушенко, П.Редич;
- 2008 року: Олександр Саблук (1м), Анастасія Ейсмунт (1м), Вікторія Борисенко (2м), Дмитро Нестеровський (3м);
- 2009 року: Анастасія Ейсмунт (4м);
- 2011 року: Анастасія Ейсмунт (1м), Олег Шарапов (3м).

А от 2012-й для наших спортсменів на Першості Росії міг залишитися «поза кадром», якби не «відгукнувся» Гостомель. І починалося все не тільки з виснажливих щоденних тренувань.
Ще з підрахунку бюджету клубу, витрушуванням сімейних гаманців та пошуком небайдужих людей, спроможних фінансово допомогти спортсменам..

За ініціативи депутата Гостомельської Селищної ради, Олени Вікторівни Кислиці, яка об’єднала, небайдужих однодумців, кошти дітям на поїздку зібрали. Велике спасибі та шана від дітей, батьків, інструкторів спортклубу всім, хто допоміг відправити збірну на «Першість Росії з нокдаун карате»: депутату Київської обласної ради Наталі Григорівні Семко, депутату Ірпінської міської ради Юрію Іллічу Прилипку та депутатам Гостомельської селищної ради - Олегу Дмитровичу Мамчуру, Олені Вікторівні Кислиці, Роману Івановичу Гамарнику, Юрію Валерійовичу Марчуку.
Завдяки їх допомозі перемоги наших дітей на міжнародному рівні стали реальністю.

відкриття змагань

учасники шукуються


А. Бабич, 1м, Буча, абсолютна вагова

А.Ейсмунт, 2м, податкова академія, абсолютна вагова


Кубок ОямиЗбірна СК "Санчін"


Отже, цього, 2012-го року, наші хлопці та дівчата, хоч не всі дійшли до фіналу, постаралися на славу. Суддівство, щодо наших спортсменів, було досить суворим. Немає «нокауту» - немає перемоги. Хлопці прийняли на себе перший удар, тому що їх категорії розпочинали змагання.

Гарні, технічні двобої провели Сергій Саблук, Олег Шарапов (4м) - (ЗОШ №14, с.м.т. Гостомель), круг не дійшовши до пів фіналу. Це немало, адже кожна з вікових та вагових категорій включала від 10 до 25 учасників. Срібло виборов Олександр Журибіда (ЗОШ №13, с.м.т. Гостомель) категорія 14-15 рр в надлегкій вазі.

Важко цього року було й дівчатам. За рішенням оргкомітету змагань жіночі категорії проводили двобої в абсолютній вазі. Срібло виборола Анастасія Ейсмунт (студентка податкової академії). Золото на Україну привезла Ана Бабич (ЗОШ №1, с.м.т. Буча). В останньому поєдинку суперниця перевищувала Аню на 20 кг!!! Проте судді двічі показували «нічию», сподіваючись, що російська спортсменка вдало «прикладе» вагу. Всі глядачі були на боці «маленької» україночки. Наша спортсменка провела бої блискуче, просто «на відмінно».
Бучаночка Анна Бабич стала абсолютною чемпіонкою Росії з нокдаун карате серед дівчат 14-15 рр. в абсолютній вазі.

Удачі вам, наснаги в підготовці, перемог на змаганнях, в житті та підтримки від світу.
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.