» » » Особливості благоустрою бучанських кооперативів

Особливості благоустрою бучанських кооперативів

У Бучі оголошено двомісячник з благоустрою. З настанням тепла жителі помітно активізувалися. Для працівників бюджетних організацій розпочалася низка суботників, громадяни приватних будинків чепурять власні подвір’я, а підприємці наводять лад біля прилеглої до їх закладів території.

А от мешканці кооперативних багатоповерхівок змушені самотужки організовувати прибирання, систематично слідкувати за благоустроєм. Та хоч повинні, але свої обов’язки не завжди виконують. Тому часто й стають «чорною» плямою на тлі загального житлового фонду міста.
Особливо багато нарікань у комунальників на будинки по вул. Енергетиків, 4 і Нове шосе, 14. З метою економії, двірники прибирають їхню територію лише кілька днів на тиждень.

Будинок по вул. Енергетиків, 4 фасадом виходить на головну площу міста. Тож, «по-сусідськи» туди й летять неприбрані кульки і паперові відходи, на газонах валяються порожні пляшки, - зазначають у «Бучанському управлінні житлово-комунального підприємства».
Щодо новобудови по вул. Нове шосе, 14, то ще зовсім нещодавно їхній майданчик для сміття нагадував полігон для твердих побутових відходів у Бородянці: хаос, безлад і багато хламу. Все це «порхало» над стадіоном «Ювілейний», який знаходиться поруч. Мабуть, після зауважень кооперативники все-таки почали уважніше слідкувати за благоустроєм, намітилася хоч якась видимість порядку. Погіршує ситуацію і велика заборгованість кооперативів за вивіз сміття.

Так, ТОВ власників квартир по Кірова, 203-Д «винні» управлінню комунального господарства 30174 грн боргу, ПП «Столичні будинки» по вул. Нове шосе, 14 – 9549 грн, «ЖБК-6» по Енергетиків, 4 – 26407 грн і ЖБК «Ірпіньмаш-2» по вул. Кірова – 7709 грн заборгованості.
Дану ситуацію можна розглядати з різних сторін. Одна з них – особливості введення господарства кооперативних будинків. З яким би позитивом не пропагували таке управління, схоже, проблем в ньому більше, ніж переваг. От і звертаються вони періодично за допомогою до міської ради.

«Перед оголошенням місячника благоустрою ми зустрічалися з головами кооперативних будинків. Вони пообіцяли, що будуть прибирати, але на практиці цього поки що не побачили», - каже начальник «БУЖКГ» Володимир Кравчук.
Місто – єдиний організм, тому порядок у ньому залежить від кожного бучанця. Якщо не забувати, що чисте довкілля – запорука здорового життя, то в наших силах зробити екологію трохи кращою.
газета: «Бучанські новини» №14 від 30 березня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.