СК "Санчін": Втретє - Чемпіони Європи!

Весна цього року ряснить цікавими змаганнями з різних версій карате. Звичайно, всюди хочеться встигнути… Проте, чи вистачить сил? Трохи повагавшись, старші учні с/к «Санчін» вирішили пройти триденне випробування змаганнями. Навіщо? Готуємося до чемпіонату світу серед дітей та юніорів.

23 березня 2012 року київському палаці спорту пройшла Третя Олімпіада Бойових мистецтв. В рамках олімпіади відбувся Кубок Європи з кіокушин карате (ІКОК Sosai).

На дев’яти майданчиках-татамі, змагалися спортсмени з 11-ти видів бойових мистецтв. Всього в Олімпіаді прийняли участь 1 507 спортсменів, які приїхали з Вірменії, Азербайжану, Білорусії, Казахстану, Бельгії, Китаю, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії та України. На Кубку Європи з кіокушин карате був присутній канчо ІКО Sosai – Ёшиказу Сузукі (Yoshikazu Suzuki).

На протязі дня відбулося близько 100 двобоїв з кіокушин карате. Ввечері, після 7-ї, в усіх різновидах бойових мистецтв, що прийняли участь в Олімпіаді, пройшли фінальні поєдинки. Два фінальних двобої з кіокушин карате судив сам канчо Ёшиказу Сузукі.

двобій Анни Бабич

двобій Анастасії Ейсмунт

двобій Олега Шарапова

замість кубків - мечі..

Бійці, що приймали участь в цьому Кубку Європи, були дійсно дуже технічними, сильними і показали гарні поєдинки. Серед інших були спортсмени зі збірної спортклубу Санчін: Анастасія Ейсмунт (студентка податкової академії, м. Ірпінь), Олег Шарапов (шк. № 14, Гостомель), Анна Бабич (шк. № 1, м. Буча). Приємно, що всі троє вибороли призові місця.

Анастасія Ейсмунт вже вкотре виборола першість, а в Ані та Олега – бронза. Цікаво зазначити, що двобої серед юніорок за рішенням організаторів проводилися в абсолютній ваговій категорії. Різниця в вазі сягала більше 20-ти кілограмів. Словом, у Насті дійсно «абсолютна» перемога.

нагородження Анастасії Ейсмунт

переможці і призери чемпионату України

Найяскравіший двобій Кубку Європи - бій між Сергієм Дороніним (м. Донецьк) та Артемом Гайдуком (м. Київ), який завершився нокаутом. Сподіваємося на високу майстерність санчіновців у майбутньому.

А також:

В м. Луцьку пройшов 7-й відкритий чемпіонат України з Кйокусін-будо карате (версія ІКО Мацушима), на якому «санчінці» всьоме взяли участь і вибороли сім призових місць.

«Хітом» змагань серед наших спортсменів цього разу стала Анна Лімонт, завершивши поєдинок на 35-й секунді. Її майстерність зачарувала (такі «коники» ногами показують тільки японці) і вразила – занадто вже тендітна.

Золото здобули:
Анастасія Єйсмунт (до речі, на змаганнях у Луцьку – вперше), Юлія Стратійчук, Анна Лімонт, Анна Бабич;
срібло додому привіз Сергій Саблук,
бронза – в Олега Шарапова та Ольги Мартиненко.

У місті Нововолинськ відбувся чемпіонат Західної України. Від збірної с/к «Санчін» виступали 23 спортсмени, і всі вибороли призові місця, стали чемпіонами та призерами – такого в нас ще не було!
«Хітом» цих змагань стала перемога Павла Горбика. З надлегкою вагою в неповні шість років він «вигриз» золото у важчого та старшого супротивника. Найбільше поєдинків провів Гліб Войтенко (м. Ірпінь, ЗОШ № 17). Виступивши у двох вагових категоріях, бо має проміжну вагу, двічі став бронзовим призером змагань. Кращу техніку і справжню волю до перемоги проявив Сергій Саблук, а Юрій Мартиненко – найбільшу наполегливість.

За три дні змагань наші 23 спортсмени, від шести до 17 років, вибороли 34 призових місця: 16 перших, 8 других та 10 третіх.

Спортсмен на татамі перебуває 1,5-3 хвилини, суддя 6-8 годин. Для нашого інструктора і незмінного рефері Галини Андрійчук три дні змагань – це також велике випробування. Не кожен чоловік здатен на таке. А в понеділок – знову на роботу.