Консолідація усіх зусиль

Якщо на виборчому округу виникають якісь питання, жителі найчастіше звертаються до свого депутата. І від чіткої взаємодії всього депутатського корпусу залежить швидке вирішення негараздів, увага до конкретно взятої людини. У свою чергу секретар міської ради скеровує роботу своїх колег, співпрацює з різними сторонами. Як в подальшому буде відбуватися цей процес – в інтерв’ю з новопризначеним секретарем Бучанської міської ради Василем Олексюком.

- Василю Павловичу, кожна посада ставить перед чиновником певні завдання. Які обов'язки від вас вимагає посада секретаря?секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк
- Моя роль – зробити певні напрацювання та зорганізувати роботу комісій, міської ради. Але головним завданням секретаря Бучанської міської ради є консолідована співпраця депутатів, депутатських груп, фракцій для досягнення мети – розвитку Бучі, вирішення потреб міста.
Скажу, що дана робота для мене не нова, бо я є депутатом другого скликання. Тому, як кажуть, в курсі справ. Але все рівно кожне питання потребує відповідального ставлення. З’являється чимало нових ситуацій, у які потрібно заглиблюватися, вивчати та вирішувати.

- Колись виникало питання щодо взаємодії «апарату» міської ради і депутатського корпусу. А як зараз?
- Як на мене, то такої проблеми ніколи й не було. В процесі взаємодії трапляються спірні моменти, але вони суто робочі. Якихось серйозних непорозумінь немає і бути не може. Міська рада і її виконавчий комітет працюють злагоджено і результативно. Це – єдиний організм, співіснування якого спрямоване на покращення життєдіяльності Бучі.

- Чи звітують депутати про роботу, яку ведуть на округах? Мається на увазі не щорічний звіт перед виборцями, а узгодження поточних планів і дій…
- На це є постійні депутатські комісії і я намагаюся бути присутнім, як секретар, сприяти депутатм ради здійснювати їх повноваження. Адже народні обранці найчастіше звертаються з питаннями своїх виборців, з тими проблемами, які є на округах.
Крім того, раз у рік (відповідно до Законів України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні») депутати звітуються перед виборцями відповідних виборчих округів.

- Наскільки бучанські депутати є активними?
- Скажу, що депутати Бучанської міської ради були завжди активними, бо в місті, яке динамічно розвивається, по-іншому не можна. Народні обранці обов’язково вникають у суть питань, беруть участь у різноманітних заходах, які проводяться в Бучі. І це – правильно.

- Чи простежується яскраво виражена партійна приналежність серед депутатського корпусу?
- Якщо відверто, то я вважаю, що на місцевому рівні все це зводиться до мінімуму. Дійсно, партійна приналежність є, адже Буча стала містом обласного значення і, згідно закону про вибори, всі повинні входити до тієї чи іншої партії.
Так, є представники різних партій, але всі вони працюють злагоджено. Бучанський міський голова Анатолій Федорук та 36 депутатів разом відстоюють інтереси громади, вирішують ті чи інші питання і не демонструють до якої політичної сили належать. Вважаю, що це добре, бо кожен думає про розвиток міста і Київщини в цілому.

- Які спільні питання притаманні сьогодні для кожного виборчого округу?
- Мабуть, як і скрізь – глобальні. Це – комунікації, водопостачання, благоустрій.
У Бучі – 18 виборчих округів і на кожному з них працює по два депутати. Тому народні обранці вивчають існуючі проблеми, оскільки до них з ними звертаються виборці. Адже в основному жителі вказують на негаразди, а депутати у своїх запитах, поданнях їх висвітлюють на сесіях міської ради. Обов’язково з того чи іншого приводу засідають постійні або тимчасові депутатські комісії. І якщо в тому є потреба, питання включається до плану соціально-економічного розвитку міста. Все тримається на контролі.

- Які завдання на майбутнє?
- Максимально активізувати роботу депутатських комісій. Також є низка комісій, які працюють при виконавчому комітеті. Разом вони охоплюють всі сфери життєдіяльності міста.
Наприклад, прийшла весна і обов’язково будуть оголошені місячники з благоустрою, адже чистота – візитна картка Бучі. Також завжди ведеться планомірна робота по наповненню бюджету.
Бучанська міська рада працює злагоджено, виконує всі покладені на неї завдання. Кожен переймається проблемами міста і робиться все можливе (іноді навіть і неможливе), щоб вирішити назрілі питання. Звичайно, примножуючи при цьому нові здобутки.
газета: "Бучанські новини" №12 від 23 березня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.