» » » У Бучі погоджені нові тарифи на воду

У Бучі погоджені нові тарифи на воду

20 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради, на якому головував перший заступник голови міста Геннадій Дмитренко. На порядку денному стояло 24 питання.

Вже перші з них зайняли багато часу і жваво обговорювалися усіма представниками виконавчого комітету. Зокрема, питання щодо стану водоканацізаційного господарства у Бучі, яке не в повній мірі задовольняє потреби мешканців та суб’єктів господарювання. Заступник начальника КП «Ірпіньводоканал» Віктор Коваленко поінформував громадськість про сучасний стан водоканалізаційного господарства, виконані роботи та завдання підприємства, які будуть реалізовуватися найближчим часом.

Протягом 2011 року по водопровідно-каналізаційним мережам міста Бучі було виконано ряд робіт. Серед яких ремонт артсвердловини, закупівля і заміна водолічильників і запірної арматури, введення в експлуатацію два резервуари чистої води, насосної станції другого підйому, чотирьох артсвердловин, по багатьом вулицям проведено заміну водопровідних мереж, засувок та ін. У 2012 році заплановано початок будівництва станції знезалізування по вул.Пушкінській, будівництво артсвердловини по Склозаводській, водонапірної башти на території ЗОШ №2, закінчення будівництва і введення в експлуатацію інших не менш важливих об’єктів, які вирішать існуючі проблеми.

До того ж, після тривалої дискусії, на засіданні були погоджені нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, що надає КП «Ірпіньводоканал» для мешканців Бучі. Тож, плата за послуги становитиме:
- для населення: водопостачання – 3,98 грн/куб.м; водовідведення – 6,19 грн/куб.м;
- для бюджетних організацій: водопостачання – 4,04 грн/куб.м; водовідведення – 7,52 грн/куб.м;
- для всіх інших споживачів: водопостачання – 5,10 грн/куб.м; водовідведення – 9,65 грн/куб.м.

Такі тарифи будуть введені для мешканців Бучі скоріш за все з 1 квітня. В Ірпені ж плата за послуги «Ірпіньводоканалу» змінюється з 1 березня.
Питання про стан електричних мереж у місті та роботу Ірпінського РП ПАТ «А.Е.С.Київобленерго» з надання послуг підприємствам та жителям Бучі викликало також чималий розголос. Багато нарікань і зауважень було на роботу служби та на сам процес розрахунку за спожиту електроенергію. Зокрема, присутні подали пропозицію, щоб для оплати за надані послуги повернули книжки і сплачувати суму відповідно показників лічильника. Адже так більш зручно і зрозуміліше, аніж комп’ютеризована система із запропонованою оплатою. У цьому році «Київобленерго» здійснюватиме заміну та капітальний ремонт мереж у Бучі.

В.о. начальника інспекції з благоустрою міста Ярослав Дученко оголосив про початок (з 21 березня) двомісячника з санітарної очистки та благоустрою міста. З метою поліпшення санітарного стану та впорядкування території міста запрошуються підприємства, організації, установи, дошкільні та шкільні заклади, торгівельні мережі, жителі приватного сектору та всі бучанці долучитися до міських суботників.

У квітні заплановано проведення п’яти культурно-мистецьких заходів. День сміху святкуватимуть з концертно-розважальною програмою та гумориною під назвою «Веселий сміх – здоров’я запорука». Відбудуться урочисті проводи бучанських призовників, вшанування ліквідаторів на Чорнобильській АЕС та міське свято, на якому відзначать кращих учнів та педагогів, – «Освітянські обрії».

Також на засіданні розглядався блок юридичних питань, про які інформувала завідувач юридичного відділу Інна Недашківська.
Про призначення субсидій, надання матеріальної допомоги та пільг з оплати житлово-комунальних послуг доповіла Галина Сурай, керуючий справами Бучанської міської ради.
Завершилося засідання розглядом питань містобудування та архітектури.


Питна вода в місті

На своєму нещодавному звіті перед територіальною громадою Бучі, міський голова Анатолій Федорук розповідав про плани у розвитку міста на поточний рік і найближчу перспективу. Мова йшла про різні сторони нашої життєдіяльності, важливі питання, що стоять на часі.
Тож, пропонуємо читачам більш детальну інформацію про задуми, які хочуть втілити у життя. Зокрема, мова йшла і про забезпечення бучанців якісною питною водою.

«Ми повинні в 2012 році досить предметно попрацювати по програмі «Питна вода». Тому що стан якості питної води, і навіть забезпечення її кількості, в певних мікрорайонах є досить актуальним. Пріорітетом на поточний рік є будівництво водогону в мікрорайоні Яблунька, зокрема по вул. Кірова із закільцюванням під резервуари чистої води по вул. Тарасівській (фактично від Склозаводу до залізниці потрібно замінювати водогін). У нас технічно майже все для цього готово.

Другий стратегічний напрямок у роботі – потрібно провести будівництво мереж по вул. Малиновського, Революції із закільцюванням вул. Старояблунської, Ворошилова, тому що ми маємо постійні перебої з подачею і забезпеченням цих мікрорайонів водою. Для цього в 2011 році виконали низку важливих робіт (серед них і проектна документація). Наприклад, на території загальноосвітньої школи №2 ми побудували свердловину, а також відремонтували свердловину по вул. Рози Люксембург, яка є на балансі КП «Продсервіс». Крім того, побудуємо ще дві артсвердловини і забезпечимо даний мікрорайон водою. Але програма «Питна вода» передбачає спорудження станції обеззалізнення на резервуарах чистої води по вул. Пушкінська, що в минулому році було введенно в експлуатацію. А також будівництво станції доочистки води й облаштування індивідуальних установок.

У місті Ірпені є гарне підприємство, яке працює спільно з державними коштами, за державними програмами. Ми подали пропозиції, розробили проект, які пройшли попередній відбір. Сподіваюся, що в 2012 році за рахунок спільного фінансування з державного і місцевого бюджетів ми зреалізуємо дану програму», - зазначив міський голова.
газета: "Бучанські новини" №12 від 23 березня 2012 року
тарифи на воду-2012 водопостачання водоканал
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
buchanets

OFFline

  • buchanets (3)
  • Місцевий
  • 23 березня 2012 23:18
это кто-кто там ремонтирует... На переулке Полевой и Островского в прошлом году приехали, воду всем перекрыли заглушку поставили и уехали... Денег на детали нет. Делайте что хотите...
Пришлось жителям частных секторов сбрасываться по 100 грн на замену детали, приехали деньги взяли, деталь поставили. Через три месяца ситуация повторяется (такое впечатление, что нашли рыбное место, вот и косят с народа бабло... Тогда народ попросил показать поломанную новую деталь 3-месячной давности, а они ее выкинули за ненадобностью...
Перед этой зимой опять машина приезжала... уже нервы не выдержали - вышел и спросил что опять заработать приехали?

После этого уехали сразу же... Я звонил в горсовет, в водоканал - где мне все вешали лапшу на уши что они ничего не решают... Особенно противно слушать так называемых помощников мера которые только и умеют, что сопли жевать и говорить как плохо всем живется, и что у них руки связанные... Да какая же вы тогда городская власть? Что не можете отстоять интересы своих граждан? В водоканале мне как всегда дали отговорку что их шеф болеет... Ну надеюсь, что в Кичеевке, между Наполеоном и Гитлером... Удачи, в вашем покращенні...

0
Наталія
  • Наталія (705)
  • Гостi
  • 26 березня 2012 09:53
«Ми повинні в 2012 році досить предметно попрацювати по програмі «Питна вода». Тому що стан якості питної води, і навіть забезпечення її кількості, в певних мікрорайонах є досить актуальним. Пріорітетом на поточний рік є будівництво водогону в мікрорайоні Яблунька, зокрема по вул. Кірова із закільцюванням під резервуари чистої води по вул. Тарасівській (фактично від Склозаводу до залізниці потрібно замінювати водогін). У нас технічно майже все для цього готово.
Це цитата чергового засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради від 20 березня 2012 року!!!
Хотілося б вірити в те що тут сказано, але чомусь не названа вулиця Будьонного де централізоване водопостачання бере початок з того ж "закільцювання"!!! У трубах, шановші бучанські можновЛадці, тече не вода, а: глина, мазута... , взагалі необхідно здати цю "жижу" яку ви називаєте водою в лабораторію на аналіз і... тоді можна буде перераховувати всі хімічні елементи з яких складається те що витікає з кранів мешканців Бучі. Запитання - "коли, конкретно, буде встановлено, як має бути по санітарним нормам, з очисними спорудами (фільтрами) центральне водопостачання???" Тарифи ви мастаки підвищувать, а якість просто навіть не оговорюється...

0