Футбол: Бойова нічия

У вівторок 20 березня на стадіоні "ПМК", що в Бучі, наші хлопці пройшли випробування на готовність до чемпіонату Київської області зустрівшись у товариському матчі з дублем київської "Оболоні".

Як вже було відмічено у попередній публікації, цей поєдинок мав показати справжнє положення справ у команді, а також керівництво клубу мало визначити остаточний склад яким ФК "Буча" увійде до чемпіонату Київської області.

На матч із пивоварами приїхали практично всі ключові виконавці команди, за винятком декількох чоловік, яким проблематично серед тижня піти з роботи, ну і молоде поповнення, гравці які мають реальні шанси закріпитися у основі.

Як на мене, бучани показали себе з найліпшої сторони, адже саме вони забили першими і довгий час утримували перевагу і у грі і у рахунку не даючи киянам втілити свої задуми. Так би і поїхали пивовари додому з поразкою, якби арбітр матчу, до речі сам із оболонців, не видумав пенальті, завдяки якому і була відновлена рівновага у рахунку.

Так що сміливо можемо констатувати, ФК "Буча" до чемпіонату і до кубку Київської області практично готовий, а якщо і є якісь невеликі недоліки, то до старту перегонів іх буде усунуто.
www.fcbucha.org.ua 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
AlKo

OFFline

  • AlKo (22)
  • Місцевий
  • 22 березня 2012 07:09
Бучани

Это что за слово такое?О_о

0