» » » Лист у редакцію: У помешканні розходяться стіни

Лист у редакцію: У помешканні розходяться стіни

До редакції газети звернулася бучанка, жителька будинку по вул. Енергетиків, 19-А, Інна Вісик з проханням допомогти вирішити побутову проблему. Справа в тому, що на її письмове звернення Бучанське управління житлово-комунального господарства відреагувало досить специфічно. І навіть після повторної обіцянки спеціалістів виїхати на «об’єкт», господарка так нікого з них і не дочекалася.

будинок 19-А


в радіусі 50 метрів - БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!


«Я зі своєю родиною мешкаю на дев’ятому поверсі (останньому) житлового будинку за адресою: вул. Енергетиків, 19-А. Вже декілька років існує проблема: у спальній кімнаті на стіні почали з’являтися тріщини. Спочатку вони були ледь помітні, тому не дуже звертали на них увагу. Ще за часів попереднього керівника КП «БУЖКГ» Василя Гетьманенка ходили до нього на прийом. Тоді мені порадили зробити косметичний ремонт, покласти «сітку» і заштукатурити. На цьому історія закінчилася. На деякий час руйнування припинилося. Але в цьому році, після сильних морозів, стіна почала буквально «розходитися». Зі щілини йде холод (ніби від кондиціонеру) і сирість, навіть обігрівачі не допомагають. Крім того, тріщина стала не тільки ширшою, але й довшою – проходить навіть крізь суміжну зі спальнею туалетну кімнату.

Довелося переселити маленького внука до іншої кімнати. Але й там, після капітального ремонту, починає з’являтися аналогічна проблема. Поки ту тріщину ледь видно, але боїмося, що ситуація повториться.
Все це зафіксував наш депутат, який склав відповідний акт.

12 лютого 2012 року я написала вже офіційну заяву до КП «БУЖКГ» про те, що в моїй квартирі пішли тріщини. На що отримала відповідь, датовану 28 лютого: «Ваше звернення від 21.02.2012 року за №140 розглянуте. Працівниками будівельної дільниці КП «Бучанького УЖКГ» проведено обстеження. В місцях тріщин поставлено маяки, з допомогою яких можна визначити чи тріщини збільшуються».
Дуже здивувалася, бо ні спеціалістів-комунальників, ні відповідно «маячків» у себе в помешканні я не бачила. Зателефонувала і перепитала: може маячки поставили на самому будинку, його фасаді. Відповіли, що ні – саме в моїй квартирі. Дуже дивно…
2 березня повторно (але вже усно) звернулася до працівника підприємства пана Валяра із запитанням, чому отримали таку відписку. Він сказав, що не потрібно звертатися до керівництва і зараз же направляє до нас бригаду. Але до цих пір ніхто не прийшов.

9-й поверх кутова стіна


Варто зазначити, що у сусідів подібної проблеми немає. Може тому, що у них внутрішні квартири, а у нас – торцева стіна, яка виходить на вулицю. У спальні зараз ніхто не живе.
Чому виникла така проблема – складно відповісти, на те є фахівці. За однією з версій, цей будинок спочатку планувався, як п’ятиповерховий. Але після аварії на ЧАЕС (коли терміново потрібно було розселяти ліквідаторів) поспіхом звели ще чотири поверхи, не дотримуючись необхідних будівельних вимог. І ось результати.

А, можливо, навесні відбувається зсув грунту і будинок починає трохи «з’їжджати».
Як би там не було, хочеться жити в нормальних умовах з цілими стінами теплої оселі.
Тому дуже сподіваємося, що може хоча б ця публікація в газеті вплине на роботу комунальної служби і її працівники почнуть працювати оперативніше».

продовження тріщини

кімната: на задньому плані
кут будинку тріщить під "свіжим"
ремонтом (2 тижні)

кухня: тріщина у стелі на півкімнати

лист відповідь з ЖЕКу

звернення про заміну труби залишаються без уваги..

люк на дах будинку: при дощі
та снігу - все проливається на майданчик..

поруч з будинком багаторічна
яма від недобудованої лікарні,
можливо вона і викликає зсув будинку (?)ЗНІМКИ ЗРОБЛЕНІ 3 БЕРЕЗНЯ 2012 РОКУ. НАСКІЛЬКИ ВІДОМО РЕДАКЦІЇ, ВИЩЕ ВИКЛАДЕНА ПРОБЛЕМА
ДОСІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕВИРІШЕНОЮ
.
газета: "Бучанські новини" №11 від 16 березня 2012 року
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Перебес
Ще за часів попереднього керівника КП «БУЖКГ» Василя Гетьманенка ходили до нього на прийом. Тоді мені порадили зробити косметичний ремонт, покласти «сітку» і заштукатурити. На цьому історія закінчилася. На деякий час руйнування припинилося.

Что-то я этот пассаж не понял: так были выполнены эти рекомендации или нет?

0
не дай Бог
Не дай, Боже, впаде комусь на голову той шматок плитки, то тоді ця стаття буде корисною для прокурора м.Ірпеня Шила Андрія Івановича. От тоді й буде з"ясовано, хто, коли і де ставив чи не ставив "маячки". Згадайте київську трагедію, коли просто на Майдані плиткою з готелю "Козацький" вбило 18-річного юнака. НЕ ДАЙ БОЖЕ, повторюся.

0