» » » Андрій Страховський: «Весна у форматі спорту»

Андрій Страховський: «Весна у форматі спорту»

Шановні читачі, сьогодні до нашої редакції завітав Андрій Страховський – депутат Ірпінської міської ради, засновник Київської обласної федерації олімпійського тхеквондо, що розташована в Ірпені.

Андрій Страховський
– Андрію, що нового у світі тхеквондо?
– Вітаю всіх ірпінчан та гостей міста з початком весниза якою особисто я вже скучив, і яка, до речі, зараз змагається з зимою. Тож пропоную всім разом повболівати за своєчасну перемогу весни – дивитися на життя через призму спортивного світогляду.
Вітаю чарівних жінок зі святом 8 Березня, бажаю вам постійно квітнути, додаючи світу краси та гармонії. А нам, чоловікам, бажаю сил та наснаги, аби оберігати вас від життєвих негараздів.

В якості подарунка мамам наших спортсменів доповідаю, що я вже віднайшов необхідні кошти для участі дітей в усіх запланованих спортивних подіях.
Своє завдання, а саме – забезпечити спортсменів усім необхідним на поточний рік, узгодити організаційні моменти та фінансові питання, я виконав.

– Березень виявився досить щедрим на спортивні події, чи не так?
– Насправді, календар спортивних подій на весь рік насичений важливими змаганнями, в яких спортсмени нашої федерації гарантовано братимуть участь.
Так, з 1 по 4 березня у Дніпропетровську вже пройшли підготовчі збори перед чемпіонатом світу. Четверо ірпінських спортсменів також долучилися до тренувань збірної України з тхеквондо, що проходили під керівництвом головного тренера національної збірної.

10-12 березня в Харкові пройде чемпіонат України з тхеквондо, в якому візьмуть участь 12 спортсменів від нашої федерації. Впевнений, що сформована команда виправдає наші сподівання та повернеться додому з чималим «багажем» нагород, тож побажаймо їм успіху.

Юлія Хімінчук15-19 березня в Нідерландах відбудуться контрольні змагання в рамках підготовки до чемпіонату світу. В них візьме участь ірпінчанка Юлія Хімінчук (на фото) – учениця школи №17. Незважаючи на юний вік (15 років), вона вже неодноразово виборювала титул чемпіонки України, брала участь у чемпіонаті Європи 2011-го року, кандидат у майстри спорту, володарка чорного поясу (1-й дан). Як краща спортсменка Київської області з тхеквондо за підсумками 2011-го року отримує мою фінансову підтримку.

Змагання в Нідерландах – свого роду репетиція чемпіонату світу, вони дозволять оцінити рівень підготовки Юлії та її майбутніх суперниць. Сам чемпіонат світу пройде з 1 по 10 квітня в Єгипті. Тож побажаймо нашим юним землякам добре підготуватися, аби гідно представити свою батьківщину та наше місто на змаганнях світового рівня.
Богдан Теплов 
газета: «Ірпінський вісник» №11 від 9 – 15 березня 2012 року
тхеквондо дзюдо спорт ДЮСШ Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.