Краса завжди перемагає

«Краса завжди перемагала славно і світ робила добрим та прекрасним» — таким словами в останній день зими розпочався конкурс краси та грації «Міні-міс школи 2012» в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2.

Чотирнадцять найкрасивіших, найрозумніших, найпривабливіших, найталановитіших, найчарівніших учениць 1-4 класів узяли участь у цьому святі. Дівчатка змагалися в чотирьох конкурсах: «Давайте познайомимося», «Дизайнерське мистецтво», «Таланти та захоплення», «Дефіле. Як я піду на бал». Розбігалися очі та перехоплювало подих від краси та можливостей конкурсанток. Були тут і тендітні українки, і циганки, і запальні танцівниці латиноамериканських танців, і гімнастки, і юні поети та музиканти. Дівчата змінювали вбрання та перевтілювалися в нові образи ніжних та чарівних леді.

Нелегко було найповажнішій суддівській колегії у складі вчителів та учнів-старшокласників оцінювати красу, оригінальність, розкутість дівчат на сцені, їх таланти, і, до певної міри, ступінь їхнього ораторського мистецтва.
Кожна конкурсантка отримала свій титул, а звання «Міні-міс школи 2012» виборола найменша красуня †учениця 1-А класу Каріна Осінська. Хочеться побажати всім дівчаткам бути завжди впевненими у собі. Знайте, що кожна з вас †найкраща!

Тетяна Панчук, заступник директора школи з виховної роботи 
газета: «Ірпінський вісник» №11 від 9 – 15 березня 2012 року
конкурс краси та грації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.