Чемпіони України!

У Сумах відбувся чемпіонат України з орієнтування на лижах серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 286 спортсменів із 13 областей. За результатами чотирьох днів змагань перемогу здобула збірна команда Київщини, яка була повністю укомплектована спортсменами ДЮСШ м. Ірпеня. Слід зазначити, що перемогу вдалося здобути у гострій боротьбі з дуже сильними командами Харківської області та міста Києва, які посіли відповідно друге і третє загальнокомандні місця.

Програма змагань включала чотири дисципліни – естафета, спринтерська дистанція, середня та довга. У перший день були розіграні нагороди в естафеті. Двоетапні естафети – один із найвидовищніших видів змагань в орієнтуванні на лижах. Наші спортсмени у перший день здобули три золоті (Вікторія Тимощук та Марія Тимощук, Олексій Бишевець та Микита Сокольський, Дмитро Куцан та Нікіта Анопко) та дві бронзові нагороди (Максим Кваша та Віктор Могуренко, Євген Дорошенко та Жан Козицький). У другий день спортсмени розігрували нагороди на спринтерських дистанціях, де дуже високі швидкості і обмаль часу на прийняття рішень. Тут найменша помилка не дає змоги сподіватися на нагороду.

У цій спортивній дисципліні наші спортсмени вибороли дві золоті (Вікторія Тимощук, Дмитро Куцан), три срібні (Олена Федорова, Марія Тимощук, Євген Дорошенко) та дві бронзові нагороди (Нікіта Анопко, Микита Сокольский). На третій день спортсмени змагалися на середніх дистанціях. Здобутками наших спортсменів стали одна золота (Дмитро Куцан), три срібні (Вікторія Тимощук, Марія Тимощук, Микита Сокольський) та три бронзові нагороди (Максим Кваша, Євген Дорошенко, Олена Федорова).


В останній день спортсмени виборювали нагороди на довгих дистанціях з мас-старту (всі стартують разом). Після напруженої боротьби накопичилася значна втома, але жага перемагати надавала нашим спортсменам додаткові сили. Слід зазначити, що негативним фактором, який заважав спортсменам, була погода. Сніг, що йшов усю ніч та плюсова температура вимагали значних зусиль для подолання дистанції. Але наші спортсмени, незважаючи на труднощі, виступили гідно. На довгій дистанції вони здобули одну золоту (Дмитро Куцан), три срібні (Олексій Бишевець, Марія Тимощук, Олена Федорова) та три бронзові нагороди (Євген Дорошенко, Вікторія Тимощук, Микола Рябоконь).

Всього спортсмени Ірпінського регіону здобули 26 нагород (сім золотих, дев’ять срібних, десять бронзових), що дозволило вибороти перемогу у командному заліку чемпіонату України. Окремо слід відзначити фантастичний виступ учня ЗОШ №18 Дмитра Куцана, який показав абсолютний результат – чотири золоті нагороди на чотирьох дистанціях!
Дмитро Степаненко 
газета: «Ірпінський вісник» №11 від 9 – 15 березня 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.