Диво народження нової людини

Від жінки-Берегині залежать підвалини щасливої, міцної родини, сердечна атмосфера стосунків між членами сім’ї, домашній затишок. І найбільше щастя для неї – це радість материнства. Даруючи життя своїй дитині, вона виконує святу місію на Землі продовження роду людського..

Відомо, що одного лише бажання стати мамою недостатньо. Адже жінці потрібно пройти досить складний у психологічному та фізичному плані шлях вагітності, який має закінчитися народженням здорової дитини. Вірними та мудрими її супутниками на цій дорозі стають лікарі, які на різних етапах контролюють стан організму майбутньої матері, дають поради та настанови, а згодом і приймають пологи. Тому напередодні Міжнародного жіночого дня ми вирішили завітати до святої святих нашого регіону - пологового відділення Ірпінського пологового будинку (знаходиться у Ворзелі), який очолює кандидат медичних наук Тетяна Реваденко.

- Наш дружний колектив нараховує 118 працівників, в основному у нас трудяться жінки, - розповідає Тетяна Миколаївна. - Це гармонійний сплав досвіду та молодості на високопрофесійній основі. Наші фахівці уміють знаходити спільну мову з вагітними, породіллями, чудово ставляться до новонароджених. У минулому році прийнято 866 пологів (зокрема народилося шість двієнь), з початку 2012-го - 126. Хочу наголосити, що маємо хороші показники в роботі: вони кращі, ніж у середньому в Україні.
Робота у працівників нашого відділення відповідальна та дуже важка - як фізично, так і морально. Допомога жінкам та їхнім діточкам, які перебувають у нас, може знадобитися будь-якої хвилини. Діти народжуються незалежно від часу доби, вихідних та святкових днів. Часом доводиться і після роботи залишатися, і приїздити на виклики вночі, щоб допомогти у складних випадках, підставити плече колегам. І при цьому наші фахівці несуть відповідальність за двох - матір та дитину. Хоча й важко, але ми любимо свою роботу, адже диво народження нової людини ні з чим неможливо порівняти. Тебе переповнюють такі яскраві емоції, почуття, що навіть забуваєш про втому, власні проблеми.

Важко когось з колективу виділити окремо, оскільки усі працюють сумлінно, свято дотримуються принципів лікарської етики. Так, особливих слів подяки заслуговує лікар-неонатолог Лілія Колтунова, яка має колосальний досвід роботи - понад 40 років свого життя віддала Ірпінському пологовому будинку. Лілія Іванівна - чуйна та уважна людина, вимоглива до співробітників і водночас доброзичлива до пацієнтів.


Старша акушерка Тетяна Сахно ретельно слідкує за порядком у пологовому відділенні, вчасно забезпечує персонал необхідними медикаментами, дезінфікуючими засобами для безперебійної діяльності, душею переживає за найменші дрібниці.
Молода, але дуже перспективна у професійному плані акушерка Анастасія Козаченко відповідально ставиться до своєї роботи, легка у спілкуванні та привітна, за що її дуже люблять наші пацієнти. Високий рівень кваліфікації має лікар-акушер гінеколог Яна Губенко, яка добре розуміється і на ультразвукових дослідженнях. До того ж Яні Євгенівні притаманні чудові людські якості.

Ми практикуємо спільне перебування у палаті матері та дитини - від моменту народження і до виписки з відділення. Це дуже важливо у психологічному розвитку діточок, формуванню їх стосунків з батьками, які закладаються з народження на все життя. Стали досить поширеними і партнерські пологи - у присутності чоловіків, близьких родичів.

За минулі роки дякуючи благодійній допомозі Аркадія Кобринця, Володимира Карплюка та Любові Воробйової у відділення проведено на сучасному рівні ремонт. За сприяння керівництва виконкому Ірпінської міської ради спонсорами придбано нові ліжка з ортопедичними матрацами.

У 2011-му, дякуючи народному депутату Петру Мельнику, у нас з’явилося багато новітньої сучасної апаратури, яка дозволяє спостерігати за станом дитини під час пологів, прилад УЗД з функцією 3D, за допомогою якого можна проводити пренатальну (допологову) діагностику під час вагітності, щоб виявити найменші патології плода.

Палата інтенсивної терапії оснащена новим апаратом вентиляції легень, інкубатором для новонароджених. У пологовому залі встановлено нові столи-трансформери, які дозволяють приймати пологи у позі, зручній для кожної конкретної жінки. Оснащені дві індивідуальні пологові палати, де вагітні народжують у присутності рідних. В операційній з’явилися нові сучасні операційні столи з різноманітними функціями.

На сьогодні у пологовому відділенні створені оптимальні комфортні умови, які відповідають сучасному рівню розвитку акушерства. Спільно з благодійниками ми їх постійно покращуємо, щоб досягти максимальної зручності для матерів і дітей. Є необхідність проведення ремонту приміщення, часткового оновлення меблів та медичного обладнання. Якщо на наші проблеми відгукнуться спонсори, то будемо щиро вдячні.
Ігор Швець 
газета: «Ірпінський вісник» №10 від 2 березня 2012 року
Коментарів: 5
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Камазик
Дважды рожала с перерывом в 10 лет.Оба раза на одного и того же врача попала.... разочарования очень много....практически все хотят денег, и никто этого не скрывает, прямо говорят!!!!!!

0
Не важно
Как глянешь, одни святоши в ряд выстроились. Так сказать своя укоренившаяся компания.Ничего хорошего сказать о них не могу, ни как о людях, ни как о врачах. Деньги сейчас берут везде, это не секрет. Только когда вы их платите в Ворзельском роддоме, то взамен врядли вы получаете то,чего хотели.

0
administrator

OFFline

  • administrator (285)
  • Адміністратори
  • 5 березня 2012 17:01
уважаемые _Гости_ - комментируйте статью, а проблемы страны обсуждайте на форуме

2
Камазик
Так ведь статью и коментируем. Очень хорошая статья, написано красиво. Только не совсем соответствует действительности!!! Не всё так гладко в нашем роддоме.

0
te_maks

OFFline

  • te_maks (1)
  • Місцевий
  • 9 березня 2012 11:42
Роддом жахливий, пересонал за гроші тільки працює, сам переконався, бо там народжувала недавно жінка, без грошей нічого робити не хочуть. Про партрнерські пологи нема навіть мови, там вони не передбачені, бо нема місця для чоловіка з жінкою, хоча перед пологами обіцяють партнерські."Стали досить поширеними і партнерські пологи - у присутності чоловіків, близьких родичів." - це міф для Ворзельського роддому. Після пологів чоловіка не пускають не те, щоб родичів, для того щоб впустили до жінки треба дуже постаратись:(.Всі народжують до кінця робочого дня, якщо не встигає жінка, то роди стимулюють. Неонатолог старша людина і давно напевне не вчилась і на курсах не була, що вивчала за радянських часів те і знає, хоча медицина давно пішла вперед. Завідуюча всім сиавить кесарське. ось таке враження. роди приймають тільки горизонтально, ніхто не збирається згинатись і підлаштовувтись під вагітну, бояться замастити халат кровю.

0