Змагання з карате - "Щит Вітчизни"

Дійсним щитом для майбутнього України стане вихована, здорова тілом, розумом і сильна в дусі молодь. Саме такими, спроможними відповідати за долю народу і країни, вважають себе спортсмени – каратисти, різних версій та стилів. А свою силову підготовку, вправність, сміливість проявляють та гартують у спортивних двобоях.

19 лютого 2012 року, в м. Миколаєві пройшли змагання – перший етап Кубку України з кіокушин карате (KyokushinKan Renmei) серед дітей 10-11р, юніорів 14-17 років та дорослих. В межах цього турніру пройшов Всеукраїнський турнір з кіокушин карате (KyokushinKan Renmei) серед дітей 8-9 років, та Відкритий чемпіонат Миколаєва «Юний Самурай» серед дітей 1-2 року навчання віком від 6-ти до 11-ти років.

В змаганнях прийняли участь 253 спортсмени з різних регіонів України. Від клубу "Санчін" виступало 28 спортсменів і 23 вибороли призові місця. Чисельна команда «маленьких» за віком спортсменів показала гарні результати. У відкритому чемпіонаті «Юний Самурай» «наші» пройшли по 4 поєдинки та вибороли шість 1-х місць: Денис Кривенко (8-9р до 45 кг), Діма Стрілець (6-7р -25кг), Паша Горбик (6-7р -22кг), Опалюк Діма (6-7р -30кг), Даня Стариченко (8-9р -35кг), Паша Маринич (8-9р -30кг).

Старші (Кубок України) були менш результативними:
1 місце - Бабич Анна (14-15р -45 кг),
2 місце посіли: Мартиненко Ольга (10-11р абс кг), Юлія Стратійчук (12-13р абс.), Анастасія Ейсмунт (16-17р до 60 кг)
3 місце: Журибіда Олександр (14-15р до 45кг), Джулай Максим (14-15р до 45кг), Олег Шарапов (14-15р - 55кг), Саблук Сергій (12-13р до 40 кг), Іван Лут (12-13р до 40 кг), Савчук Ігор (10-11р -45кг)

Змагання організували на високому рівні: світла, тепла зала, що досить важливо взимку; якісне, об’єктивне суддівство; високий рівень учасників змагань. Найбільш видовищними були поєдинки юніорів та дорослих. Навколо татамі, де виступали ці вікові групи, завжди було найбільше вболівальників та глядачів. Гарні, технічні фінальні поєдинки порадували глядачів чималою кількістю нокдаунів.

А через тиждень, 24-го лютого під назвою «Щит Вітчизни» в м. Нікополі пройшли традиційні щорічні відкриті змагання серед дітей та юніорів (10-15р) з Кіокушинкай карате. Санчіновці вперше побували на такого рівня змаганні. Клуб виступав у складі збірної команди міста Києва, яка в командному заліку посіла перше місце, виборовши 5 золотих медалей (одна з них у Олександра Журибіди, (шк. № 13, с.м.т. Гостомель). Найважчі суперники в прямому та переносному значенні випали на долю Олега Шарапова (шк. № 14, с.м.т. Гостомель). У першому двобої він переміг супротивника важчого на 13 кг.
Отака-то важка «абсолютна». Фінальний поєдинок не став переможним, але тривав три раунди і Олег провів їх на високому технічному рівні, тільки трохи поступившись супротивнику.

А в Києві, того ж таки дня, молодші за віком спортсмени, на «Відкритій першості Дніпровського району з Кіокушинкай Тезуку Груп» здобували свій «бойовий» досвід. Учасників було так багато, що організаторам довелося ділити вагові категорії, а двобої тривали до вечора. Наприклад семиліток у середній вазі за заявками було близько 40 чоловік, тому переможців було по – двоє. Приємно, що золото вибороли спортсмени з Санчін - Павло Горбик та Діма Стрілець. Тендітна бучаночка Таня Хоменко (4 кл, шк. № 4, м. Буча), яку готувала до двобоїв наша чемпіонка Аня Бабич, та Ніна Макарчук (м. Київ) посіли 2 місце. Бронзу вибороли 10 спортсменів з с/к Санчін. Серед них Єгор Пасинчук, Костя Родонський (школа-інтернат, м. Буча), Віталій Беслюбняк, Лавр Скляр, Діма Опалюк. А Влад Сінельник за проявлену силу волі, наполегливість та гарну техніку ведення поєдинку отримав спеціальну нагороду – «За волю до перемоги».