СК "Санчін": Крізь випробування

23-тя річниця виводу військ з Афганістану… Це знакова подія для тих, хто повернувся з війни. А також - день вшанування пам’яті полеглих. По-різному відносяться до тих подій сьогодні, та протягом десятиліття в кривавому протистоянні брали участь і гідно виконували свій обов’язок тисячі наших співвітчизників. І багато хто з них не повернувся додому.

Саме тому по всій Україні, у другій декаді лютого, ближче до 15-го, щороку проводяться «Турніри Пам’яті», присвячені наступній річниці виводу Радянських військ з Афганістану та вшануванню воїнів-інтернаціоналістів. Проходить ці змагання з різних видів бойових мистецтв за підтримки Української Спілки Ветеранів Афганістану.

Навіщо ветерани-інтернаціоналісти, маючи свої невирішені проблеми, підтримують дитячо-юнацькі змагання? 23 роки тому (майже ціле життя) героїзм, мужність, відвага десятки тисяч українських юнаків врятували мир у світі, вибороли право жити. Сьогодні – вони передають свій досвід стійкості, хоробрості новому поколінню. Переконані, що в наш час теперішній молоді важливо зростати дужими і сильними в дусі. А змагання, для тисяч юних учасників-спортсменів, своєрідний екзамен на стійкість, перевірка гідності на право прийняти естафету боротьби за мир і свободу і в Україні, і в будь-якому куточку земної кулі.

Кожного року вихованці спортивного клубу "Санчін" приймають участь у «Турнірах Пам’яті». 4-го лютого у місті Вишгороді за підтримки Вишгородської Спілки Ветеранів Афганістану пройшли національні змагання з кіокушинкан карате, на які приїхали 10 команд юніорів з Київської області, щоб у двобоях разом зі спортивною майстерністю продемонструвати справжній бойовий дух. Від міст Бучі та Ірпеня (с/к Санчін) виступали три спортсмени – Олег Шарапов (), Максим Джулай () та Олександр Журибіда ().

м. Вишгород, національні змагання


А через тиждень, 11 лютого – в м. Новомосковську (Дніпропетровська обл.) поряд зі старшими пройшли «бойове хрещення» на виїзних змаганнях «Відкрита першість міста з Кіокушин-кан карате-до Ренмей» молодші «санчіновці».
12-ть дітей вибороли у двобоях 9 призових місць (1-х – два, 2-х – п’ять, 3-х – два). Кращі двобої провели Олег Шарапов та Сергій Саблук (шк.№ 14, Гостомель), М.Бєлкін (2м), М.Войтенко (2м), Д. Стрілець та Г.Пасинчук – їм тільки по 6-7 років – вперше поїхали так далеко від дому без батьків. Перемогли не всі, де в кого з розпачу й сльози на очі навернулися, та, як воїни, кріпилися, не плакали.

Дівчата участі у змаганнях не приймали та без їх допомоги не обійшлось. Вони відпрацювали на татамі боковими рефері – А.Ейсмунт, Н. Арабулі, Г. Андрійчук.

м. Вишгород, 4.02.2012 року


Емблема клубу


Участю в змаганнях та перемогами у двобоях санчіновці вшановують пам’ять воїнів – інтернаціоналістів та віддають належне мужнім звитяжцям людського духу. Сподіваюся в майбутньому їм, теперішнім юним спортсменам, вдасться зберегти мир в країні, щоб бої проходили тільки на татамі у спортзалі. А нашим нащадкам ніколи не воювати зі зброєю в руках ні на своїй, ні на чужій землі.

Перші змагання "на виїзді" для М.Войтенка та М.Бєлкіна

С.Саблук, О.Шарапов - кращі двобої змагань.jpg


Збірна "Санчін" з організатором змагань - М.Заблудою, 1 дан


Бажаємо спортсменам міцного здоровя та сильного Духу!
www.bucha.com.ua 
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.