Тато, мама, я – спортивна сім’я

У минулу суботу наші родини показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому святі «Тато, мама я – спортивна сім’я». Назва дійства – говорить сама за себе.

Цей фестиваль уже став традиційним. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані – як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей.

Зі свого боку організатори (а це – відділ у справах сім’ї та молоді, відділ освіти та відділ культури й спорту) постаралися, щоб учасникам змагань було весело виборювати звання найспортивнішої сім’ї Бучі. Підтримала проведення свята також депутат Київської облради Вікторія Кунгурцева і подарувала м’ячі для проведення естафети «Перегони з м’ячами».

Участь у заході брали представники всіх шкіл міста. Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого: молодечого запалу і таланту повертатися в дитинство.
Наші сім’ї – по-справжньому цікаві. Наприклад, голова сімейства Гончарів (школа №1) працює в Ірпінському відділі міліції, тому спортивна підготовка – завжди потрібна. Чоловік точно знає, як захистити свою родину.

Родини Перепеченко (школа №2) і Язових (школа №3) люблять спорт і частенько ним займаються.
Татусі родин Товстенко і Литвененко (школа №4) переконували, що найбільше люблять футбол. Тому й своїх синів «віддали» до футбольної секції.
А родина Жежерів (Бучанська школа-інтернат) зізналася у любові до мотоциклів і велосипедів.

Вітаючи конкурсантів заступник Бучанського міського голови Лариса Матюшенко побажала якомога більше подібних свят, які несуть енергію добра та любові.
А начальник відділу культури й спорту Наталія Рохманюк зичила бучанським родинам міцного здоров’я і великих успіхів в усіх добрих починаннях.

«Я рада, що з кожним роком цей фестиваль збирає все більше зацікавлених людей. Це свідчить про те, що у нас дійсно здорові, міцні сім'ї, в яких батьки і діти поважають один одного», - звернулася до учасників завідувач відділу у справах сім’ї та молоді Ніна Калініна.
Після пояснення простих правил «кинулися в бій». Досить оригінальними були і завдання: «Естафета», «Перегони з м’ячами», «Попади в ціль», «Комбінована естафета» та ін. Тож, доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, тренувати координацію рухів.

Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні! А от переможці визначилися: ними стала родина Товстенків (тато Валентин, мама Тетяна і син Богдан). З чим їх і вітаємо.
Крім того, кожен учасник отримав подяку за свою активність від організаторів і подарунки від Бучанської міської ради.


Слово переможцям
Досвідом спортивного виховання ділиться родина Товстенків:
- Ми до спорту привчаємо дітей змалечку. Щоб бути у формі, треба кожного дня робити невеликі фізичні вправи і декілька разів на тиждень – більш серйозні тренування. Також дуже корисно ходити в лазню і їсти зранку вівсянку. Якщо дотримуватися цих простих правил – будете здорові і бадьорі!


Коментар
Ніна Полякова, тренер родини Товстенків:
- Богдан Товстенко ходить до мене займатися футболом з 4 років, тому цю родину я знаю дуже добре. Це – порядна і дружня сім’я.
До цих змагань ми готувалися серйозно. Маю певний досвід, бо в тому році родина мого учня перемогла на обласному етапі конкурсу «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Тож і Товстенків я тренувала за аналогічною програмою. І є результати – вони переможці!(фото автора)
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №7 від 17 лютого 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.