Святкуємо День закоханих

Як і в попередні роки у Центральному Будинку культури відзначали День Святого Валентина. Сценарій свята був схожим. У конкурсі взяло участь чотири пари з міських шкіл. Це Катерина Коваленко та Нікіта Форостовець, Аліна Беспала та Антон Ернест, Анастасія Заршицька та Максим Ємець, Вікторія Єрмолаєва та Борис Архіпенко.

За конкурсантами уважно спостерігало журі: головний спеціаліст відділу культури і спорту Бучанської міської ради Юлія Сльотенко, керівник міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради Валентина Науменко та вчитель вокалу вищої категорії Ольга Моторя.


На юних учасників святкового заходу чекало чимало випробувань.
Першим завданням, яке демонстрували дівчата, було представлення валентинок. Всі учасниці підійшли до нього досить творчо і оригінально. Було цікаво спостерігати за кожною презентацією. Одна з дівчат виконала танок, інша заспівала пісню на французькій мові, ще одна приготувала пиріг у формі серця.

Хлопці ж співали своїм дівчатам серенади, зізнаючись у коханні.
Потім пари разом писали листи-запрошення до закоханої пари з іншої країни.
А найцікавішим став конкурс під назвою «Пекельна кухня». Дівчата повинні були назвати інгредієнти, які необхідні для приготування певної страви. І тут стало зрозуміло що до вправних господинь на кухні їм ще треба повчитися. Ой і насмішили глядачів наші красуні.Хлопців продовжували випробовувати на знання інструментів. Із зав’язаними очима, навпомацки, їм треба було назвати запропоновані інструменти.
Змагаючись далі, пари читали вірші, звичайно, про кохання.
Розважали і глядачів у залі. Для них було запропоновано назвати три літературних твори про кохання. За що знавці таких історій отримували призи.

Після закінчення всіх конкурсів, приготованих для пар, настав час підбиття підсумків і оголошення переможців. Тож журі, привітавши ще раз всіх зі святом, визначили найкращу пару, яка набрала найбільшу кількість балів. Нею стали Вікторія та Борис, які здобули звання Валентина і Валентин. Вітаємо переможців та всіх учасників.(фото автора)
Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №7 від 17 лютого 2012 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.