Дівчата знаються на волейболі!

Нещодавно, в оновленому після ремонту спортзалі школи №4, проходив турнір з волейболу. По обидва боки сітки опинилися дівчата.

Попри свою тендітність, представниці «слабкої» статті проявили витривалість і неабияку внутрішню силу. Вони – по-справжньому боролися за звання переможців.

У цьому році в міжшкільних змаганнях з волейболу взяли участь шість команд. Але у фінальну групу увійшли тільки чотири – найсильніші та найспритніші, які прагнули перемогти. У цьому дівчат подекуди емоційно підбадьорювали тренери.
На початку турніру учасниць привітали методист Бучанського відділу освіти Євген Кожемяка і одна з організаторів – Ніна Полякова, які побажали чесної гри і перемоги над собою.

Суддя турніру Лариса Лисенко зичила бути активними та наполегливими у своїх бажаннях. І, пояснивши прості правила непростої гри, дала команду розпочинати двобій.
У результаті серії красивих ігор, місця в турнірній таблиці розподілилися наступним чином: четверте місце – посіла команда школи №2. На одну сходинку їх випередила команда Бучанської школи-інтернат, яка «взяла» третє місце. «Срібними» призерами змагань стала команда школи №3 – у них друге місце. І «золото» та перше місце – у команди школи №4.


Кращими гравцями турніру визнано Дарину Василишину (школа №4), Юлію Овсянікову (школа №3), Анастасію Ярошенко (школа-інтернат) та Анну Цезар (школа №2).
Усім учасникам урочисто вручили грамоти і смачні великі пироги, які із задоволенням з’їли дружньою командою. А переможцям – ще й Кубок!
Ми їх вітаємо і бажаємо подальшої спортивної наснаги!

газета: "Бучанські новини" №7 від 17 лютого 2012 року
Анна ЦЕЗАР
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.