» » » Про маршрутки до «Ашану» та ярмарки

Про маршрутки до «Ашану» та ярмарки

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради розглянув колективне звернення жителів міста Ірпеня до Київської обласної державної адміністрації щодо безкоштовного перевезення пасажирів з міста Ірпеня до гіпермаркету «Ашан Біличі» та проведення ярмарків-продажу продовольчих і промислових товарів.

Відповідно до листа №347 від 28.11.2011 директора ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» з 01.12.2011 розпочато перевезення по регулярному спеціальному маршруту «Ірпінь, зал.вокзал ? гіпермаркет «Ашан Біличі» згідно з укладеним договором між автобусним парком №8 ? філією КП «Київпастранс» та ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет».

Необхідно зауважити, що регулярний маршрут ТОВ «Ірпінське АТП 13250» №392, згідно з погодженою схемою руху, проходить через супермаркет «Ашан», тому маємо 95% накладання регулярного спеціального маршруту, обумовленого угодою між супермаркетом «Ашан» та КП «Київпастранс», на регулярний маршрут Ірпінського АТП №392 «Ірпінь, зал.вокзал ? «Ашан» ? ст. м. «Академмістечко» ? АС «Дачна».

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради звертався до Київської облдержадміністрації за роз’ясненням щодо ситуації, яка викладена вище, та отримав лист від 22.12.2011 №02-05/1510 від Управління промисловості, транспорту та зв’язку КОДА, де йдеться про те, що дійсно маршрут «Ірпінь ? гіпермаркет Ашан Біличі», на якому здійснює пасажирські перевезення АП №8 КП «Київпастранс», повністю дублює існуючий приміський автобусний маршрут загального користування №392 «Ірпінь, зал. вокзал ? «Ашан» ? ст. м. «Академмістечко» ? АС «Дачна», і що у зв’язку з цим автотранспортному підприємству №8 КП «Київпастранс» було відмовлено в погодженні паспорту автобусного маршруту регулярних спеціальних перевезень «Ірпінь ? гіпермаркет Ашан Біличі».

Разом з тим, на даний час АП №8 КП «Київпастранс» здійснює перевезення мешканців Ірпеня до гіпермаркету «Ашан Біличі» по паспорту автобусного маршруту, затвердженого Київською міською державною адміністрацією.
Щодо питання організації виставок-ярмарків повідомляємо, що з метою здешевлення продовольчої і промислової продукції на міському ринку та на виконання окремого доручення Київської облдержадміністрації з цього питання, Ірпінський міськвиконком постійно організовує проведення ярмаркових заходів із запрошенням підприємців з усіх регіонів України. Починаючи з Дня міста (17.09.2011), такі заходи проводяться і проводитимуться у подальшому на регулярній основі.

Останні ярмарки, які проводилися 12.11.2011, 26-27.11.2011 (дводенний), 24.12.2011, 28.01.2012, налічували понад 70 учасників. Оголошення про їх проведення друкуються у газеті «Ірпінський вісник», розвішуються на дошках оголошень через КЖЕП «Ірпінь», на основній дошці оголошень біля виконкому і озвучуються по радіо та через гучномовці.

Найближчий ярмарок відбудеться 25 лютого 2012 року ? у день святкування Масляної, а у подальшому проводитимуться, щонайменше, один раз на місяць.
Лідія Михальченко, заступник міського голови 
газета: «Ірпінський вісник» № 7 від 10 лютого 2012 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Михайло
Дякуємо рідному міськкому за батьківську турботу:як би більше зздерти з нас бабла. Мало,що квитки і вода найдорожчі в Україні.

3