» » » Розмови про маніяка - не відповідають дійсності!

Розмови про маніяка - не відповідають дійсності!

До редакції газети «Ірпінський вісник» телефонують схвильовані читачі: «Це правда, що в Ірпені з’явився маніяк, який нападає на жінок? Ми не знаємо, чи вірити таким чуткам. З дому навіть лячно виходити».

З проханням спростувати або підтвердити ці чутки редакція «Ірпінського вісника» звернулася до начальника Ірпінського міськвідділу міліції Юрія СКУДАРЯ.

– Юрію Вікторовичу! Останнім часом багато розмов про маніяка, який нібито орудує в Ірпені. Ця інформація відповідає дійсності?
– З цього приводу телефонують не тільки до редакції, а й до нас, у чергову частину міліції, особисто до мене. Хочу заспокоїти громадян: маніяка ні в Ірпені, ні в Приірпінні не виявлено. Це хтось навмисне розпускає такі чутки.

– Можливо, це пов’язано з убивством в Ірпені, яке сталося у ніч з 10 на 11 січня?
– Не виключено. Про саме вбивство можу сказати наступне. 11 січня о 7.35 до чергової частини надійшло повідомлення про те, що на вул. Жовтнева ? куток вул. 2 Лінія виявлено труп чоловіка, 1992 року народження. Він загинув від удару ножа у груди. Потерпілий К. у нашому місті перебував на заробітках, тут тимчасово жив. Поки що вбивцю не знайдено. Ми розглядаємо версію вбивства на грунті алкоголізму, неприязних відносин. З’ясовуємо його спільників, товаришів по роботі. Зараз проводяться всі необхідні розшуково-оперативні заходи.

– Не вщухають розмови про вбивство жінки на привокзальній площі у місті Буча. Кажуть, що Бучанська міліція цей факт старанно приховує.
– Міліція у Бучі ? це структурний підрозділ Ірпінського міськвідділу внутрішніх справ. Ми інформацію від населення не приховуємо. Справді, у Бучі на привокзальній площі було знайдено труп жінки, без ознак насильницької смерті. Як встановила експертиза, вона перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння і померла від переохолодження. Встановлено, що жінка жила у Бучі, вела аморальний спосіб життя, часто любила заглядати у чарку.
А в цілому новорічно-різдвяні свята пройшли, якщо не брати до уваги цих двох резонансних подій, спокійно. Міліція, як завжди, несла службу цілодобово.

– Юрію Вікторовичу! 18 і 19 січня нам знову телефонували читачі і розповідали про те, що нібито з місць позбавлення волі втекла група засуджених, вони «осіли» в Приірпінні. Але чомусь міліція не проявляє наполегливості для їх затримання. Де тут правда, а де вигадка?
– З усією відповідальністю заявляю: це вигадка! Не знаю, кому вигідно розпускати такі чутки, адже вони збурюють населення, сіють паніку. Якби «зеки» втекли з колонії, міліція про це знала б першою, і ми вживали б адекватні заходи. А так, повторюю, ми працюємо у звичному режимі, ситуацію повністю контролюємо.


Від редакції.
Коли номер газети був підготовлений до друку, до нас зателефонували ще кілька читачів газети.
Вони висловили побажання, щоб міліція все-таки посилила патрулювання на вулицях міста.
5 -2

Василь Грушецький 
газета: "Ірпінський вісник" №4 від 20 січня 2012 року
милиция
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.