» » » » Спортклуб «Санчін» отримав відзнаку «Людина - спорт»

Спортклуб «Санчін» отримав відзнаку «Людина - спорт»

Зимові святки розпочинаються з подарунків Св. Миколая. Не виняток і дітвора спортклубу Санчін. Традиційно до цієї дати (цього року – 17 грудня) за допомогою старших учнів проводяться клубні змагання на Кубок Святого Миколая. З’їжджаються учні з усіх осередків: столиці, Ірпеня, Бучі, Ворзеля та Гостомеля - і звичайно на килим вперше виходять новачки, які тільки цього року розпочали навчання.

Бої проводяться за круговою системою. Учні розподіляють за віковими, ваговими групами, враховуючи рівень підготовки кожного з них. Кращі отримують очікувану нагороду, для де - кого перший в житті кубок. А старші учні набувають організаторського вміння: вони і зал готують, і нагороди, і молодших у двобої виводять, і за порядком слідкують, і навіть судять самотужки. Словом, всі отримують повне навантаження, щоб «змагальні миколайчики» були найдорожчими.

А вже через тиждень команда Санчін приймала участь у наступних святкових подіях – Чемпіонаті Києва (IFK) та традиційній каратистській зустрічі року. Обидва заходи пройшли в столиці, в школі №177 (вул. Курська, 12), за підтримки керівників різних Федерацій карате. В жовтні цього року представники різних версій Кіокушин об’єдналися у Всесвітній союз, задля зарахування цього виду спорту в олімпійські ряди.

25 грудня новорічний захід – 2012 ударів сейкен цукі, як підтвердження існування Всесвітнього союзу Кіокусін, об’єднав більше 150 спортсменів кількох Федерацій карате і серед них 18 володарів чорних поясів 1- 4 ДАНів. Тим, хто пройшов цього року тест на рівень майстра, вручили чорні пояси. А самим маленьким юним каратистам кожного з клубів, що приймав участь у святі, - догі – форму для тренувань. Тепер молодші з «Санчін» заздрять Вадиму Муравському та Денису Кривенку. Адже тільки вони отримати форму від сенсея Мамуки Рудкова. Для підтримки новорічного духу для дітей провели естафети. Не забули й про перетягування канату.

30 грудня для учнів спортклубу Санчін традиційно пройшло загальне останнє в році святкове тренування. Зібралося 70 дітей. Глядачам – батькам було на що подивитися, а бажаючі приєдналися до гурту. Діти, виконуючи завдання-естафети «Новорічні старти», продемонстрували свої успіхи в фізичній підготовці. Переможених не було. Нагороди від Діда Мороза отримали всі. А ще традиційне віншування іменинника порадувало малих і дорослих учасників. На завершення – 2012 ударів сейкен цукі.

"Людина-Спорт"


Сподіваємося, що і наступного 2012 року спортклуб «Санчін», та його кращі учні знову отримають відзнаку «Людина - спорт», за проведену суспільну роботу та спортивні досягнення.


Іменинник - Артем Пшеничний

загальне фото, 25.12 - м. Київ

команда з організатором змагань О.Середою

Кубок св. Миколая


Звіт роботи спортклубу «САНЧІН» в досягненнях за період 2006-2011 років: Скачать файл: tablicya-dosyagnen-klubu.pdf [453,24 Kb] (cкачиваний: 69)
Посмотреть онлайн файл: tablicya-dosyagnen-klubu.pdf
САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.