» » » «Учитель року – 2012»: обрано двох педагогів

«Учитель року – 2012»: обрано двох педагогів

9 грудня у місті проходив заключний етап другого Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012». Учителі, учні та гості святкового дійства зібралися у актовому залі Бучанської ЗОШ №3, щоб разом стати очевидцями обрання кращого педагога міста.

Цього разу за почесне звання «Учитель року – 2012» змагалося семеро конкурсантів загальноосвітніх закладів міста. Це - Вікторія Романенко, вчитель англійської мови ЗОШ дошкільного навчального закладу «Берізка», Марина Лебедєва, вчитель англійської мови Бучанської Української гімназії, Оксана Томашко-Підварко, вчитель англійської мови ЗОШ №4, Аліна Дворнік, вчитель біології ЗОШ №2, Валентина Джугастрянська, вчитель української мови та літератури ЗОШ №3, Олена Рудницька, вчитель української мови та літератури ЗОШ №4, та Мирослава Чайка, вчитель української мови та літератури ЗОШ №1.

Оцінювало учасників конкурсу журі на чолі з виконуючою обов’язки начальника Бучанського відділу освіти Ларисою Федорук. У своєму вітальному слові присутнім Лариса Петрівна зазначила: «Праця вчителя характеризується тим, що ми з вами – невгамовні люди. І досконалості нашої майстерності немає меж», - і побажала всім успіхів і гарного настрою.

Розпочалося змагання між представниками педагогічного колективу, яке складалося з кількох частин, з презентації кожного учасника. Далі були фахові випробування, де вчитель міг показати на що він та його учні здатні. Також педагогам запропонували зайняли місця за партами і за 10 хвилин написати твір-мініатюру. Під час конкурсу ми ближче дізналися про захоплення та інтереси вчителів. Усі конкурсанти намагалися показати себе якнайкраще. Хоча і не так-то легко їм давалася боротьба за отримання звання кращого, сильнішого.

Слова ведучої дійства, яка ще на початку заходу сказала: «Меж таланту немає, принаймні, в освіті», - підтвердилися. Адже кожний педагог це, дійсно, творча, яскрава, своєрідна, багатогранна, талановита і сучасна особистість.


А кращими вчителями 2012 року обрали двох педагогів. У номінації «Англійська мова» перемогу здобула Марина Лебедєва, вчитель англійської мови Бучанської Української гімназії. Олена Рудницька, вчитель української мови та літератури ЗОШ №4, стала першою у номінації «Українська мова та література». Вітаємо вчителів з перемогою та бажаємо подальших успіхів на обласних змаганнях.
Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені грамотами Бучанського міського відділу освіти та подарунками.
Вікторія Кончаківська 
газета: «Бучанські новини» №49 від 16 грудня 2011року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.