» » » В Ірпені відбувся перший відкритий чемпіонат України з бойового самбо

В Ірпені відбувся перший відкритий чемпіонат України з бойового самбо

Нещодавно відбувся перший відкритий чемпіонат України серед працівників ДПС України, студентів та курсантів Національного університету ДПС України з бойового самбо серед чоловіків.

Змагання були проведені Державною податковою службою України, Національним університетом ДПС України та Федерацією бойового самбо України. На їх урочистому відкритті були присутні почесні гості:
народний депутат України, ректор Національного університету ДПС України Петро Мельник, генерал-полковник податкової міліції, заступник наглядової ради НУДПСУ Віктор Жвалюк, начальник відділу спецзахисту ДПС України Вадим Нестеренко, президент Федерації бойового самбо України, президент Європейської федерації бойового самбо Ельхан Валієв, заслужений тренер України, заслужений майстер спорту Нельсон Давидян, засновник премії «Золотий мангуст» Лернік Галаян.

До Ірпеня в податковий університет з’їхалися кращі спортсмени структур ДПС з Київської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Чернівецької, Сумської областей, міст Києва та Сімферополя. 93 учасники змагалися у 7 вагових категоріях.
Серед учасників змагань – 26 майстрів спорту!

Місце проведення чемпіонату вибране не випадково, адже Національний університет ДПСУ є одним із найпотужніших в країні за кількістю тренувальних програм та підготовки спортсменів. Крім того, у рамках підготовки до Євро-2012 спортивний комплекс навчального закладу модернізується за європейськими стандартами і стане тренувальною базою для команд. Петро Мельник підтримує розвиток спорту на державному рівні, а студенти-спортсмени податкового університету неодноразово виборювали перемогу на всеукраїнських чемпіонатах та турнірах.

Метою проведення цього спортивного заходу є популяризація бойового самбо як виду спорту, відбір кращих спортсменів до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті світу та міжнародних змаганнях. У своєму виступі Президент федерації бойового самбо України, президент Європейської федерації бойового самбо Ельхан Валієв зазначив: «На сьогодні бойове самбо складає основу підготовки спортсмена – універсального бійця. Немає різниці, де він бореться – у стійці чи в партері. Девіз бойового самбо: будь-яка помилка супротивника може стати роковою. Бойові структури у всі часи займалися бойовим самбо і розвивали цю систему. Бажаю податковій службі України і надалі сприяти розвитку бойового самбо, а учасникам змагань – не забувати, що ви, у першу чергу, повинні бути справжніми чоловіками, захисниками своєї Вітчизни, сім’ї, дітей, близьких».

За словами Петра Мельника, дуже важливим є те, що спорт, єдиноборство стає не просто потрібним, а популярним. Це важливий аспект для майбутніх фахівців податкової служби України і для тих, хто працює у її лавах. Немає важливішого завдання, ніж своєчасне наповнення бюджету країни. І його виконувати можуть тільки здорові духом і тілом вольові люди.

– Нещодавно я отримав премію «Золотий мангуст» як ректор університету, який дійсно приділяє багато уваги не тільки навчанню студентів та курсантів, а й їх здоровому способу життя, створенню всіх необхідних умов для занять фізичною культурою і спортом, наголосів Петро Володимирович. – Серед 15-тисячного колективу університету – понад 100 майстрів спорту, заслужених майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу, чемпіонів Європи та світу.

Переможці та призери чемпіонату нагороджені кубками, медалями, дипломами Національного університету ДПС України.

Переможцями стали: Руслан Бєліков (Донецька обл.) – вагова категорія 57 кг; Євген Однорог (Київська обл., НУДПСУ) – в\к 62 кг; Сергій Гречко (Київська обл., НУДПСУ) – в\к 68 кг; Олександр Оніщенко (Донецька обл.) – в\к 74 кг; Ренат Ляфіров (Донецька обл.) – в\к 82 кг; Олександр Станішевський (Київська обл., НУДПСУ) – в\к 90 кг; Богдан Хмельницький (Донецька обл.) – в\к +90 кг.
3,5 -0,5

газета: «Ірпінський вісник» №51 від 16 грудня 2011 року
Ірпінь спорт самбо
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.